Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Kellys...

Mi a véleményetek a Kellys spider 30 27 5 2019-es bicikliről?

Figyelt kérdés
Megéri? Tapasztalat

2019. márc. 3. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést felteszed, gondolom kezdő vagy. Az első biciklim nekem is hasonló felszereltségü volt, amikor még csak annyit tudtam hogy "hidraulikus tárcsafékes meg teleszkópos aztaaa". Azt tudni kell hogy ez egy elég kezdő bringa, földúton menni tökéletes de durva terepre nem lesz jó. Az enyémmel nem is terveztem durvulni és végülis az alsó kategóriás alkatrészektől függetlenül sokezer km után is köszöni jól van. Csak tudd hogy mik a határok egy ilyen biciklivel. Nem fogsz vele hegymenetben nyeregből kiállva terhelés alatt váltani stb :)
2019. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan?160 ezres bicaj és nagyon kezdő?
2019. márc. 4. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A profi bringák milliós tételek. Kezdésnek szerintem bőven jó ez aztán meglátod mire lesz szükséged később.
2019. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged˘!
2019. márc. 4. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem leszólni akartam a biciklit, sőt azt mondom kezdésnek egész jó, de ahogy láthatod a második válaszoló is igazolt. Valóban sok pénz ez a 150-160ezer forint egy biciklire, amiért már majdnem egy jó öreg suzukit is lehet kapni, viszont ez sporteszköz és mint olyan, nagyon drága, ha igazán komoly gépet akarsz. Vannak 3 milliós biciklik is, de én a komoly xc alsó határát olyan 4-500ezerre tenném. Lásd: egy minőségi villa is annyi mint amennyibe a te (és én) biciklim kompletten kerül. De kezdésnek csak parasztvakítás lenne ilyen drágán venni.
2019. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2019. márc. 5. 07:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából ez a kategória az, amit nehéz hova tenni Hol használnád? Kemény terepre nem való, könnyű terepre meg jobb választás egy cross gép, nagyobb kerekekkel, ami szintén elmegy a hegyi ösvényeken és földúton, viszont aszfalton is lehet vele haladni.

Szerintem a hobbi kerékpárosok túlnyomó részének sokkal jobb választás egy sokoldalú cross bringa, mint egy belépőszintű MTB.

2020. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!