Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet-e az elektromos kerékpár...

Lehet-e az elektromos kerékpárt chippeltetni?

Figyelt kérdés

Tudjátok van egy gyári folytás ami csak kb 25kmph-ig segít rá, sajnos ez eus törvény, miközben pl újzélandon 35kmph-t is megenged a törvény, amerikában elvileg gázkaros kerékpárod is lehet. Mivel a teljesítményszintem ezt megengedi el tudom érni az elektromos motor nélkül is a kb 30kmph sebességet, de mivel a kerékpár 32kg ezért ez már nagyon izzasztó, arra gondoltam, hogy nem lehet-e valamivel kijebb tolni ezt a limitet, mondjuk 30-35re mert az még nem egy akkora eszeveszett tempó.


Ilyen bicóm van, csak nem az mtb, hanem a hibrid változat.

[link]


2019. márc. 3. 22:11
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
Általában meg lehet oldani -de ennek pontos menete a használt rendszertől függ, illetve előfordulhatnak mellékhatások...
2019. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tothp ***** válasza:
A Bosch hoz árulnak (ebay, ali,stb) átverő rendszert. Így az alap 25 ről 50 km/h ig rásegít.
2019. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Otthon is megoldható: a jeladóra kötsz egy frekvenciaosztót, így a rendszer fele akkora sebességet érzékel. Persze ugyanez érvényes a sebességmérőre is; illetve az akku hátralevő kapacitását sem fogja normálisan mutatni... Ami azért gáz, mert a Bosch esetében rásegítés nélkül elég tekerni a pedált...
2019. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:
Rásegítés nélkül nem tekered a motort. Alig nehezebb mint egy sima bicajt. Ami a helyzetet rontja az a plusz 4-6 kiló extra súly
2019. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!