Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sürgős eldöntendő kérdés!...

Sürgős eldöntendő kérdés! Melyiket vegyem? Aki otthon van biciklitémában, segítsen légyszi.

Figyelt kérdés

Az én igényeim fontossági sorrendben: legyen 30ezer körüli, legyen sebességváltója, női vázas (ami nekem azért fontos, mert könnyebb a fel- és leszállás), városi bicikli, kontrafék, csomagtartó (nem muszáj), lámpa (tudom, azt külön is lehet venni leszerelhetőt, legalább nem lopják le)


Az egyik amit kinéztem: Egy használt bicikli, márkájáról fogalmam sincs, 22500 Ft. Váltós (3 sebesség), városi bicó, női vázas, csomagtartó is van, viszont nem kontrafékes, és persze nem garanciális.


A másik egy vadiúj Csepel bicikli 33-35ezer körül, ami még belefér. Nem azért ilyen gyanúsan olcsó, mint a sz@r teszkós biciklik, hanem mert magyar gyártmány, és nincs agyonvámolva meg hasonlók. Nyilván megbízhatóbb is emiatt. Viszont nem városi hanem mountainbike (de ettől még városban is használható, ezért valaki szerint trekking), váltó van persze, de férfivázas (beakadt a lábam mikor megpróbáltam leszállni, a bácsi fogott meg:) de nyilván belejönnék).


Mérete, színe mindkettőnek jó, kontrafék egyiken sincs. Azért sürgős a döntés, mert a használtat lefoglaltam. (A másikra csak mondtam, hogy könnyen lehet, hogy visszamegyek, nem jár arra sok ember). Mindkettő szipmatikus.. Nem vagyok egy sportember, szóval nem mennék vele túrákra, főként városban használnám. El lehet ezek alapján dönteni?

Nem szabad megköszönnöm a segítséget, mert nem hagyja az oldal, de vegyétek úgy.


2010. júl. 3. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a használtat is megbízható helyen néztem, szóval nem parázom attól se, nem hinném, hogy eltitkolnak valamit.
2010. júl. 3. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:

mivel nem tudsz felszálni rendesen a csepelre, azt ne vedd.

a használt kerót meg látni kéne. Annyi infóból amit írtál, nem venném meg.


Egyébként 45ezerért kapsz teljesen új női vázas Hausert, Caprine Cherokeet. Ezek is magyar gyártmányok, és jók. Én már 10 éve egy cheokeet hajtok, és még mindig jól szuperál, szervízre se költöttem sokat(pedig kap rendesen)

2010. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem ezeket hanyagold

vagyél 1 schwinn csepel budapest biciklit

3 tipusa van

a b c modell

a c modell van a legalacsonyabban csak az 40-50 000 körüli

vagypedig vegyél használtban (lehet hogy jobban is jársz)

de szerintem erre nesajnálj 40 000 ft mert 1 jó bicikli hü társ lehet akár 1 életen át is (nemgyertem...)

egyébként ezt a fajtát azert tudom ajanlani mert ez 1 nagyon igenytelen bicikli:

elég neki ha 1 szer 1 évben fékbeteteket láncolajat cserelsz rajta + megzsirozod a kotelező helyeken

am ezek agyváltósak ami azt jelenti hogy elpusztithatatlan ha nem örult modjara kezeled

2010. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én dirt street montizok és a kezdő biciklim egy schwinn csepel magnum volt és nyuztam rendesen azzal tanultam meg egy csomó mindent és nagyon a szivemhez nőtt.szerintem a csepelt vedd meg ha városban használod tuti nemlesz rá gondod .....éshát megkell tanulni leszállni meg felszállni rá de a döntés a tied
2010. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta vettem egy csepelt, de egy másikat! Az drágább volt, de női vázas. Nem bántam meg!
2010. júl. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!