Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem tudom felrakni az új...

Nem tudom felrakni az új köpenyt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Vettem egy új garnitúra gumit, ugyanolyan méretben mint eddig volt (28-622), de amikor felhelyeznem, van egy kis rész, amit egyszerűen nem tudok begyomoszolni a felnire.

Korábban ha defektet kaptam, nagyjából húsz másodpercig tartott a folyamat.

Mi lehet a baj? Valami trükk esetleg?


2019. márc. 30. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szappanos víz és két hüvelyujjal rásegíteni, ha nagyon nem megy, akkor hajszárítóval óvatosan rámelegítek a gumira, ettől ideiglenesen kitágul és rá fog menni. Remélem segítettem
2019. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy nem megy fel a felnire

csak akkor nem megy fel ha nem jó a méret!


Ha jó a méret, akkor biztos fel fogod tudni tenni, csak kicsit feszegetni kell ha szoros.

Ha otthon vagy, akkor szappan, tusfürdő, ha terepen szerelsz, akkor meg köpj rá egy jó nagyot! :)


vegyél erősebb gumiszerelő szerszámot. Nekem is van pluszban a nyeregtáskában ketttő ha kellene (akár másnak segítségként)

2019. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Főleg a kevláros külsők elég szorosak, némelyik felni meg "pluszos".

Például a Vili-vili aero felnikre egy Michelin kevlárt felrakni két emberes munka.

Gyakran a műanyag gumiszerszám gyenge hozzá. Én fémet használok, szépen lekerekítettem az éleit, hogy ne csípje ki a belsőt és bizony van olyan gumi, ahol egyszerre kell mind a három szerszám, kettővel nem megy.

2019. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!