Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Combizom bemelegítése kerékpár...

Combizom bemelegítése kerékpározás előtt?

Figyelt kérdés

Szeretek bringázni, de általában síkabb terepen megyek. A település, ahol lakok, egy pár km-es lejtősebb szakaszon található, így általában lefelé gurulok, pörgetve és utána síkabb szakaszon megyek hosszabb távokat kerékpárúton, ez a bemelegítés.

Kitaláltam, hogy idén jó lenne a másik irányba is tekerni többet, de ott azért már folyamatos az emelkedő. Nem olyan vészes, mondjuk 7 km-en 250-300 m körüli szintemelkedés, de azért bemelegítés nélkül nem olyan kellemes.

Mit tanácsoltok, hogyan melegítsek be?

Szoktam kicsit gimnasztikázni, kocogni. A legjobb lenne 10-15 perc tekerés sík terepen, de az itt nincs. Ha lefelé melegítenék be, akkor vissza kéne tekerni (150 m szint) és azzal nem akarom elpazarolni az időt és energiát.

Nyilván felfelé is lassan, pörgetve megyek, de a tapasztalat szerint már az is fárasztó.


Láttam olyat, hogy bemelegítő krém. Az használ valamit?


2019. ápr. 1. 15:38
 1/1 anonim válasza:

1.Ha edzőterembe szívesen mész el, használhatod azt a gépet amivel feküdnöd kell és a lábaddal kell előre tolnod a súlyokat

2.Otthon, csinálhatsz mély guggolásokat fel állás,mély guggolás vissza stb,ha van súlyod otthon ami egyensúlyba tart téged guggolás közben,használd.

3.Futás(kardio)

4.Speening


A bemelegítő krém szerintem csak annyit használ ,hogy egy időre csökkenti az izmokban a feszültséget,de nem lehet vele pótolni egy rendes bemelegítést!


Remélem azért valamivel előrébb jutottál a válaszom szerint.

2019. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!