Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rendszeresen kerékpározok és...

Rendszeresen kerékpározok és csak kesztyűvel kényelmes, emiatt fehér a kézfejem. Ti mit csináltok, hogy ne legyen nagy a kontraszt?

Figyelt kérdés
80-100 km-t tekerek rendszeresen, ami kesztyű nélkül kényelmetlen lenne. Tehát nem opció, hogy leveszem. Munkám miatt viszont az sem szerencsés, hogy a kézfejem világít olyan fehér :D Ti hagyjátok, hogy ilyen maradjon, vagy mit tesztek?

#kerékpár #kesztyű #fehér kézfej
2019. ápr. 9. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem is ez a gondom :D

néha leveszem a kesztyűt...

nem jó, de jobb megoldást nem tudok.


Meg a felkaromon szokott még nagyon látszani, úgyhogy rövidegg ijji póló kell :D

2019. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tothp ***** válasza:

1. "nem érdekel, mit mondanak. Én tudom mitől fehér és nincs mit szégyenkeznem miatta" (pont mint a trikó, vagy a biciklis gatya nyoma)


2. " sose veszem le a kesztyűt."

2019. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagy kontraszt,ettől érzem,hogy sokat tekertem.
2019. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rövid ujju kesztyű,hálós felsőrésszel.

Vagy sokkal ergonomimusabb markolat.

Kifejlesztesz a problémára egy átlátszó kesztyűt,és meggazdagszol.

2019. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Olyan a kesztyűm (rövid ujjú, hálós), de így is fehér maradok :) A markolatom szuper, de nem szeretek kesztyű nélkül lenni.

Pasiknak szerintem menő a kontraszt, de csajokon furán mutat. Bár az igaz, hogy aki bringázik, az egyből levágja, hogy én is :)

2019. ápr. 10. 09:13
 6/10 szlory ***** válasza:
Csaj vagy? Akkor önbarnítót kennék rá. Akkor már csak a tenyered lesz világos.
2019. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csajokon is adja a kontraszt.

Imádom amikor barna csajszi és világit a cicije :)

Meg a többi.

2019. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Önbarnítóra én is gondoltam, de miután bekentem a kézfejem, a tenyeremről, hogy mosom le, hogy ne legyen sárga tőle? :D Azt hiszem marad a fehér kézfej :) Egyébként is menő bringásnak lenni :D
2019. ápr. 10. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Én semmit, abszolút nem foglalkozom vele. A lábam is csak terdig barna, fölötte fehér akit zavar, elfordul, vagy röhög, aztán csókolom. .
2019. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én néha leveszem a kesztyűt, mikor nyugis, sík terepen megyek. Kicsit számít. Amúgy nem igazán van megoldás, így túl sokat nem is kattogok ezen. :)
2019. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!