Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez jó autó szelepes gumihoz?

Ez jó autó szelepes gumihoz?

Figyelt kérdés

Fiam vett magának egy új kerékpárt a boltban azt mondták hogy autó szelepes a kerékpár. Most utólag vettünk hozzá egy ilyen pumpát: [link]


Gyakorlatlan kerékpár felfújó anyukaként nem tudtam vele felfújni. Van a csatlakozófejbe egy ilyen arany színű cucc ami miatt nem tudom rádugni a szelepre. Ne nevessetek ki! :D mit rontok el?


2019. ápr. 14. 19:20
 1/7 sanyinak válasza:

A szingó széléről és az autó szelep nem azonos.

[link]

Autópumpát vegyél!

Vagy fújd fel az egyik benzinkútnál!


Apuka nincs?

2019. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apuka nincs itthon. Nagyszerű vehetek másik pumpát! Én hülye megvettem mert oda volt írva hogy kerékpárhoz.
2019. ápr. 14. 20:15
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
Nem valami jó a kép..de úgy tűnik, az az "ilyen arany színű cucc" az átalakító a Presta-szelephez. Szóval autószelep esetén azt onnan ki kellene venni...
2019. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sanyinak válasza:
De vehetsz a pumpához egy másik csatlakozó csövet is.
2019. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szlory ***** válasza:

Alexnek igaza van: azt az arany szutykot ki tudod venni belőle! Jó lesz az, csak a kis zárókart próbáld kinyitni, mert lehet hogy lezártad és úgy próbáltad kipöckölni. Fémből van (kb. réz, ha sárga), tehát műanyaggal célszerű piszkálni. Pl. a gyerek műanyag evőeszközével, kivéve persze ha épp használja. :D De az kézzel is ki szokott jönni.


Azért legközelebb tényleg hanyagold az OBI van kenobi kerékpáros ellátmányát. Már a Lidi/Aldi tengelyen is klasszissal jobb pumpát kapsz (pl labdákat is fel tudnál fújni vele, te lennél a szuperanyu), mostanában a Lidiben volt - lehet hogy még van. Azt hiszem valami 2500 pénzért, nyomásmérővel. nem örökéletes de jó kis pumpa az egyszeri otthonokba!

2019. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Kivettük az arany színű pöcköt és már jó is lett a szelepre! Még jó hogy nem mentem másikat venni! :)
2019. ápr. 15. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A nők meg a pöckök....

csak a bajt hozzák az emberre :D


Bocsi!!!!! Nem lehetett kihagyni!

2019. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!