Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Felnőtt kerékpárra létezik...

Felnőtt kerékpárra létezik pótkerék?

Figyelt kérdés
Ha az egyensúlya nem olyan, mint régen de szeretne tekerni utcàn is, van valami megoldás? Pótkerék e gondoltam, de nem tudom hol lehet venni ilyet, létezik-e egyáltalán
2019. ápr. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
egy felnőtt embert nem hiszem hogy megtartana, meg amúgy is ha már egyszer tudott biciklizni, egy nyugodt helyen fél óra alatt újra belerázódik
2019. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:

Létezik. Ha venni nem is igen lehet, egy lakatos percek alatt összedob egy párat... De teljesen felesleges. A kerékpározást nem lehet elfelejteni. Először igen kis forgalmú úton, parkolóban menj pár száz métert, ne rögtön a legnagyobb forgalomban kezdd. Esetleg átmenetileg a nyerget is lejjebb engedheted, hogy leérjen a lábad -csak aztán ne felejtsd el visszaállítani...

1-2 kilométer után belejössz.

2019. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Stroke- on átesett embernek kene, akinek enyhe tünetei vannak, ezért gondoltam erre a megoldásra, de köszönöm a válaszokat! 🙂
2019. ápr. 15. 20:11
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
Ha maradandó, akkor inkább egy tricikli...
2019. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Stroke- on átesett embernek kene, akinek enyhe tünetei vannak"


jajj.... feltolultak az emlékek :(((( . Az egyik legkedvesebb kollégám járt hasonlóan.

Valójában csk mi akik évtizedek óta ismertük, láttuk, hogy nem olyan mint régen.

Neki nem tartott sokáig újra megtanultni kétkeréken menni.

Néha felszálláskor kereste a lábával a pedált, de az álló helyzetben nem volt gond.

Ha elindult, akkor Vlagyivosztokig tudott volna menni!


A másik volt kollégám hasonlóan járt, ő előbb tanult meg újra bicikliczni mint járni!


Nem forgalmas utcában, szépen lassan segítséggel tessék újra tanulni és talpra állni! :)


Ha nem megy, akkor, ahogy előttem írták ott a tricikli, vagy valami meghosszíbított mankókerék.

A lényeg: menni kell!

Kitartást!!!!

2019. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Női vázas biciklit vagy tipikus "városi" biciklit használjatok, arról "le lehet ugrani", ha baj van, nem akad fenn a keresztcsőben.
2019. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tothp ***** válasza:

Itt talán találsz valami hasznosat:


[link]

2019. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És forgalomba mernéd engedni?
2019. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!