Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklire a kormányra a...

Biciklire a kormányra a markolatot abból érdemes drágát venni? A drága markolat a legjobb? mennyit kell költeni rá?

Figyelt kérdés
6000 forintos az jó már?
2019. ápr. 17. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Milyen bringára, és milyen céllal kéne?
2019. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cél alatt a felhasználás módját értem.
2019. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmenni ilyen helyekre például túrázás földút.
2019. ápr. 17. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:

én ilyent vettem:


[link]


BikeFun Ergo Lock-on Kraton bilincses kormánymarkolat

Most éppen 4000 forint


Nagyon jó, kényelmes, jó a fogása.

Van csiklótámasz is amitől még kényelmesebb!


Ráadásul mindkét oldalán bilincses, tehát ha felrakod imbuszkulccsal meghúzod, onnantól kezdve nem fog elforogni, arrébcsúszni, tart mint állat!


én a montira és a cross biciklire is ezt raktam.

2019. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Csiklótámasz" :)


Én bikefunt vettem ami ~4000ft körül mozgott. A lényeg az volt hogy fehér legyen...az első használat után már szürke volt.

Kraton-gumi bilincses.


Nem hiszem hogy fogásra olyan marhanagy különbségek lennének. Anyag meg persze a név ami megdobja az árat.

Persze lehet mögötte mindenféle marketing susmus de akkor is csak fogod..jobb esetben kesztyűben.

Ha puszta kézzel akkor mondjuk jogos igény lehet az hogy az izzadtsággal kezdjen valamit ne csak úgy legyen rajta és csússzon.

De még így sem hinném,hogy vallóban legdrágább a legjobb.

De 6000ért már elégge prémium cucc jár.

2019. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyenes kormányra, túrázni én is ergonomikus markolatot ajánlanék, bilincses rögzítéssel, mint amit ajánlottak. Az olcsóbbakat pár év alatt megeszi a nap. A drágák talán valamivel többet bírnak. Ha akarsz fogást váltani, létezik olyan, amin vannak szarvak. Persze az árak mennek felfelé. Egy fullosabb Ergon markolat simán 20ezer Ft közelében van. 6000 körül már fogsz kapni kényelmes, bilincses markolatot, ami pár évet kibír.
2019. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csiklótámasz :))))

jól félreírtam :D

hát ez van amikor az egyik ablakban a gyakori, a másikban meg a poresz megy :D

2019. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!