Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros nadrág kényelmetlen?

Kerékpáros nadrág kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy bicajos nadrágot. Kényelmes volna, de ahogy leizzadtam, a varrás, ami a betétet tartja felsértette a combomat. Nagyon kellemetlen, mert végig sebes a bőröm.

Járt már valaki így?

Esetleg gagyi nadrágot vettem? Érdemes volna másikkal próbálkozni? Nagyon hasznosnak találom egyébként, szívesen hordanám, mert elég nagy távokat teszek meg bringával.

A mérettel nincs gond, jó méretű a nadrág.


2019. ápr. 26. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosd ki a nadrágot, ettől puhul kicsit az anyag a varrásnál, lehet hogy csak egyszeri eset volt.
2019. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Varrásnélküli nincs? Meg egyáltalán mitől ilyen kemény a varrás??? Nekem minden nadrágom puha, és nem is lehet érezni a varrását
2019. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Többször is ki volt mosva a nadrág, kisebb távokra nem volt vele gond, csak az első 50km-es túránál jártam így. Viszont most egy ismerősöm megmutatta a saját nadrágját, amivel meg van elégedve. Egészen más anyagból van az egész betét és a varrás is puhább. Más árkategória, de azt hiszem, beruházok egy olyan nadrágra.
2019. ápr. 26. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:

én is jártam így...

lehet polemizálni azon, hogy gagyi a naci vagy sem

vagy az alsó vagy a póló vagy a kesztyű.


sajnos ez van!

az ember nem arra van tervezve hogy sok-sok kilómétert letekerjen, lefusson, stb.

Aki azt gondolja, hogy a túron vagy a dzsíron a srácoknak nem pálik bele a s..ge a nadrágba és nem fáj nekik, mert marha drága nadrágban tekernek az téved.

Ha teljesítmény van - akármilyen szinten, mert ugye valakinek az 50 km is teljesítmény - akkor annak ára is van!


kényelmesebbé lehet tenni a dolgokat, de egy idő után úgyis sérülés, kényelmetlenség, pirosodás, kidörzsölődés lesz a vége

2019. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én combom akkor dörzsölődött ki egyszer, amikor véletlenül a nyergemet egy nagyon kissé ferdén állítottam be.
2019. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen problémám 100km körül sem.

Lehet hogy gagyi volt a naci...

2019. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit jó lenne tudni:


Milyen madrágtípusról van szó? Cicanaci, vahy mtb nadrág? Ha mtb nadrág, akkor full műanyag, vahy részbwn rugalmas, netán egészen? Hordasz aláöltözetet, vagy nem?

(A leírtak alapján utóbbira tippelek.)

Pontodan a comb melyik rèsze érintett? Stb stb...

2019. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tök egyszerű kerékpáros cicanadrág, a fenékrészen szivacsos betéttel. Mivel szűk nadrágról van szó, nem vettem alá semmit. Pláne, mert 28 fokban nem szeretnék még több réteg ruhát felvenni :) a combomat ott sértette fel a gatya, ahol a szivacs betét varrása van (combtőnél).
2019. ápr. 29. 09:05
 9/9 szlory ***** válasza:

Tré a gatya, dobd a francba. Nekem 200km után sem jelentkezett ilyen, pedig a felét zivatarban nyomtam le, tehát elázás az volt rohadásig.


Szivacsosat én már csak szaladgálásra veszek fel, nagyobb bevetésekre a zselések jöhetnek. Az nem tud beszívni magába izzadtságot és nem tömörödik össze (ami után egy varrás talán még jobban is darálhat).


Hozzád hasonlóan jártam amúgy, amikor kerékpáros alsónadrágot vettem. Ez boxeralsó, benne a zselépaddal. Csakhogy picit nagy volt rám, a szárai szépen bemásztak a tojásokhoz és kegyetlenül legyalulták, miután magukhoz vettek némi izzadtságot. Az is kukázva lett.

2019. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!