Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit kellene tenni, hogy a...

Mit kellene tenni, hogy a tenyerem ne törje fel, és ne zsibbadjon egy hosszabb túra után?

Figyelt kérdés
Vettem kerékpáros kesztyűt, attól úgy nem töri, de ugyan úgy érzem, hogy zsibbadnak az ujjaim. Kormány felemelés valamennyit segítene? Ülést nem tudom lejjebb, az úgy kényelmetlen lenne. Vagy mit csinálok rosszul? MTB kerékpár. Köszi előre is.

2019. máj. 11. 18:58
 1/6 grafno ***** válasza:
51%
Próbálj csak tenyérrel tekerni. Használj szarvt ami felfelé áll
2019. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tartsd olyan mereven a kezedet (konyokbol 'lengescsillapits'), ne tamaszkodj annyira a kormanyra. Vegyel ra szarvat, ugy tudsz fogast valtani ha az egyik pozicio mar kenyelmetlen / faraszto.
2019. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj még, hogy a csuklód ne törjön meg, egyenesen álljon!
2019. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
Ha a kormány-ülés távolság túl nagy, az is kijön túlzott tenyérterhelés formájában. Előrébb tolt ülés, rövidebb kormányszár segíthet.
2019. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szlory ***** válasza:

Úgy úgy.. Röviden 3 oka lehet (+1):

1. béna kesztyű

2. béna markolat

3. béna fitting (kormányrúd és/vagy stucni a bibi)

+1: béna biológia, van olyan (asszem) kóros elváltozás, ami miatt ezt érezheted. (csukóalagút szindróma talán a neve? most nem ugrik be bocs)

2019. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Hopp, egyet kifelejtettem, mert ritka gond: túl széles kormány.
2019. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!