Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A fekvő bicikli előnyei,...

A fekvő bicikli előnyei, hátrányai érdekelnének. Tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 09:54
 1/3 anonim válasza:
állítólag hosszabb távon kényelmesebb, de én nem tudom én a sima bizikclin is arra vágyom h. kiegyenesedjek és kihúzzam magam.
2010. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tapasztalatom sajnos nincs, mert nem tudom megfizetni, de én is azt hallottam, hogy kényelmesebb (hiszen olyan, mintha székben ülnél), viszont az autósok szempontjából sokkal balesetveszélyesebb, mert alacsony, sokkal nehezebb észrevenni, még ha ki is van világítva.
2010. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kényelmesség az egyik nagy előny, a másik pedig a gyorsasága. Sokkal gyorsabban lehet velük menni, mint a 'sima' kerékpárokkal, ezért is lettek kitiltva az országúti versenyekről. Én azért nem vállaltam be, mert egyrészt az itteni utak nem fekvőbringára lettek tervezve, másrészt a 'sima' biciklit kényelmesebb irányítani.
2010. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!