Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Régi Csepel bicikli mennyit...

Régi Csepel bicikli mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Régi, kb 35 éves bicikliről van szó. Sosem volt használva sőt, még a gyári fóliában van benne a mai napig. Mennyit érhet? Lenne egy vevő rá max 15000 Ft-ért de én ezt kevésnek érzem egy ilyen állapotú bicikliért. Léteznek egyáltalán gyűjtők (akiknek akár több tízezret is megérne egy ilyen állapotú bicikli) a biciklik körében is?


Illetve egy ugyan olyan korú kemping bicikli is van még mellette, az 1-2x volt használva is de hibátlan állapotban van . Ennek mennyi lenne a reális ára?



2019. jún. 2. 17:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
figyelj 15 -nél nem ér többet. Nagyon sokszor nézegetem a jófogást és a kis kempingeket is túlárazzák . Régen tuti jó volt az a kiskerekű kemping bicikli ,de ma már nem . Szerintem 15 még sok is egy ilyenért . Kerékméretet nem írtad le ,de,hogy ha 35 éves akkor jó ár az a 15 ezer. Én magamból kiindulva mindennapi használatra én új biciklit vennék szóval aki 35 éves kerékpárt akar mindennapi használatra az inkább ne tegye.
2019. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem a kempingért adnának 15öt hanem a másikért ami fóliás. Az nem kemping bicikli (a használt az) azt hiszem 28-as


Jófogás alapján próbáltam belőni mennyit érhet de elég vegyes árak vannak ráadásul azok ugye használt biciklik

Nem vagyok otthon bicikli témában, ezért merült fel bennem az a kérdés is h ha vannak régi érme, bélyeg sőt kocsi gyűjtők akkor ebben a kategóriában is létezik-e ilyen? Főleg hogy bennem igazából fel sem merült h napi használatra venné meg valaki, mert ha most kéne egy másikat vennem akkor én is egy vadiújat vennék nem egy régit.


Természetesen nem akarunk elszállni az árral főleg, hogy megszeretnénk szabadulni tőle a hely miatt de azért fillérekért sem szeretnénk eladni ha egyébként jóval többet érne (azért nem mindegy, hogy 15 vagy 30 esetleg többet kapnánk érte)

2019. jún. 2. 18:50
 3/11 anonim válasza:

Azt gondoltam,hogy nem kempinged van ,de én saját régi kempingemről beszéltem. Nézegetem én is a jófogást,hogy el tudják e adni ezeket a régieket ,de már nagyon régóta ,de nincs vevő az ilyenekre én azt veszem észre :

[link]

Sokan túl is árazzák őket.

2019. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Túlárazásokkal van a legtöbb baj én azt mondom. Amit küldtem dekoráláshoz valóban jó ,de mindennapi használatra én nem vállalnám be.
2019. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 15-ért nem adnám oda, akkor inkább porosodjon még 15 évet. :) Ennyiért amúgy a kopottasat is el lehetne adni. KÍváncsi lennék, miféle típus. Szerintem ilyen állapotban extrém ritka, és megvan az a réteg, aki hajlandó érte fizetni. Nehéz megmondani, hogy mi a reális ára. Én elindulnék valahol 80ezer környékén, aztán ha nincs érdeklődés, lehet csökkenteni. 50 alatt pedig nem adnám oda, az is tuti. Campinget sem adnám 30-40 alatt, ha valóban hibátlan.

Azért azt hozzáteszem, hogy nem mozgok ilyen körökben, ezeket nagyjából a saját értékrendem és néhány hirdetés alapján lőttem be. Körülnéznék retro bringás fórumokon, facebook csoportokban. Azon sem csodálkoznék, ha le is csapnának rá.

2019. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 veterán vas ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy 35 évvel ezelőtt (1984-ben)a magyarországi üzemekben, még nem volt divat a fóliázás. Ha esetleg mégis így csomagoltak anno, az már régen lefoszlott volna......

Találj ki valami más sztorit. ;)

2019. jún. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: amit belinkeltél tényleg túlzás szerintem az ára, ha ilyenek lennének mi kidobnánk őket vagy esetleg meghirdetnénk ingyen csak valaki szabadítson meg tőlük. De szerencsére közel sincsenek ilyen állapotban


5-ös: kb az én gondolataimat fogalmaztad meg

A héten megpróbálok kimenni a lakásba és jobban megnézni őket hátha megtudom pontosan milyen biciklik, és néhány fotót is készítek róluk


veterán vas: akkor nem 35 éves bicikli, nekem fogalmam sincs mikori és egyáltalán mióta van a tulajdonunkban, de amióta az eszemet tudom már megvolt. Apám mondta a 35-öt de gyanítom ő sem tudja mikoriak, csak körülbelüli időpontot mondott. Nos, lehet, hogy hihetetlen de a fólia még mindig bírja, semmi baja sincs. De köszönöm, hogy kamunak tartod a kérdésemet

Esetleg ha ennyire értesz hozzá segíthetnél inkább legalább abban, hogy pontosan hol tudnék tájékozódni ez ügyben, az hasznosabb lenne

2019. jún. 3. 13:43
 8/11 veterán vas ***** válasza:

Kérdező!

Ha engem komolyan foglalkoztatna egy ilyen kérdés, akkor bizonyára nem itt agyalnék látatlanba, és nem mennék bele értelmetlen kérdés-felelek játékba, hanem fölkeresném a Csepel kerékpár hivatalos oldalát.

Az ott található -fotókkal is illusztrált- leírásokból, pár perc alatt beazonosítható a márka valamennyi típusa, évtizedekre visszamenően.

Gyorsabb és eredményesebb megoldás lenne, mint bizonytalan infókról, és légből kapott feltételezésekről vitázni....... :(

2019. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szlory ***** válasza:

Szimplán azért ülünk itt, mert a kérdező nem tud fotót készíteni, viszont már most ugrál rajta egy vevő.


Amúgy


1 - veterán gépeket vagy becsültesd fel szakival pénzért, vagy tanuld ki a szakmát (így illik) / vagy esetleg csináld az átlagmagyar hozzáállást, hogy meghirdeti közel félmilláért és csodálkozik, hogy nem viszi senki :D (ne, az utolsót ne tedd, az sajnos egy életből vett rossz vicc)


2 - a kempingek jó állapotban kelendőek még mostanában is


3 - ellenben a 35 éves Csepelek nem igazán. ahhoz fiatal én nem elég ritka (jó eséllyel) hogy sokat érjen, ahhoz viszont elég öreg, hogy bármilyen értelmes felszerelése legyen


4 - esetleg aukciót indíthatsz, ezt tőlünk nyugatabbra is szokás. ez akkor jó, ha adott időablakon belül majdnem biztosan meg szeretnél válni tőle, a lehető legtöbbért (max. minimálár kikötést hagysz benne)


Többet fotók nélkül nem igazán lehet, ahogy fentebb mondták..

2019. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kemping 15 - 18 ezer , másik max 30 ezer de az index régi Csepel fórumon megmondják a fanatikusok ha képekkel teszed ki a posztodat .
2019. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!