Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Régi Csepel bicikli mennyit...

Régi Csepel bicikli mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Régi, kb 35 éves bicikliről van szó. Sosem volt használva sőt, még a gyári fóliában van benne a mai napig. Mennyit érhet? Lenne egy vevő rá max 15000 Ft-ért de én ezt kevésnek érzem egy ilyen állapotú bicikliért. Léteznek egyáltalán gyűjtők (akiknek akár több tízezret is megérne egy ilyen állapotú bicikli) a biciklik körében is?


Illetve egy ugyan olyan korú kemping bicikli is van még mellette, az 1-2x volt használva is de hibátlan állapotban van . Ennek mennyi lenne a reális ára?



2019. jún. 2. 17:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
amit a tizes írt az túl van árazva ! Persze tudom,hogy az ő véleménye ez. Nem gondolom,hogy ez így lenne. Falun tele vannak ilyen retro cangákkal az emberek. Hidd el nekem én falun lakom . Régi ócskavas ,de még használható bringákkal tele vannak a falusiak.
2019. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!