Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A középtengelynél lévő menet...

A középtengelynél lévő menet szakadt meg. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

Arról a helyről beszélek, amely a vázban van (az a furat), ahová a középtengelyt kell szerelni. Az a gond, hogy mindkét oldalt (2 oldalt van ugye menet) meg van szakadva a menet. Így nem tudom belecsavarni az új tengelyem oda. Járt már valaki így? Tapasztalatok, ötletek esetleg?


Köszönöm szépen a válaszokat.



2019. jún. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kerékpárszerviz?


vagy

[link]

2019. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Van még egy megmentési módszer, ha teljesen tropa és javíthatatlan a menet.

Ha angol menetes a középcsapágyház, felfúrható az 1.37" (34,8 mm átmérő) olaszra (36-os metrikus menet), az elromlott olasz csapágyház meg felperselyezhető angolra.

2019. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek. Ez nekem magas :D . Azaz na, értem miről beszélsz, csak a kivitelezés lenne problémás. Előbb elvittem egy szerelőhöz, majd ő megoldja. :)
2019. jún. 6. 13:35
 4/4 tothp ***** válasza:
Hát nem is otthoni projekt. Minimum egy menetfúró kell hozzá, amit az ember nem vesz meg azért, hogy 25 évente használja. Szervízben sem túl gyakran szokták elővenni.
2019. jún. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!