Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Budapestről a Balaton felé szoktatok vonattal menni?

Az érdekelne, hogy csak olyan vonatok mennek-e Budapestről, amire a székesfehérvári átszállás után úgy kell feltornázni a bicajt. Vagyis a régi fajta kék vonatok, amire nőként egyedül még a könnyű országúti kerékpáromat sem tudom feltenni. Vagy a nyári szezonban mennek alacsony padlós vonatok is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kerékpár szállítás, vonat, közlekedés

jún. 15. 18:04  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Van alacsonypadlós. Keresd a kerekesszék piktogramot a menetrendben!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 15. 18:22 Privát üzenet
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

KÉt hete Fehérvárról alacsonypadlóssal mentem Aligára... ha jól tévedek, Flirt volt.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jún. 16. 00:05 Privát üzenet
Olyan vonatot keress, aminél az szerepel, hogy "kerekesszékkel ellátott kocsi, emelőberendezéssel"+ ott van mellette, hogy " kerékpár a vonaton szállítható, korlátozott férőhely" Na ezek FLIRT motorvonatok, vagy Desirók.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 16. 09:54 Privát üzenet
ne legyél már balfa sz! nem tudsz megkérni valakit hogysegítsen feltenni a biciklidet? ja de mondjuk mára kihalt a normális emberi norma viselkedés

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 16. 12:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

#4-es, eddig általában segített valaki, de egy alkalommal simán végignézték a vonatról, ahogy felcibálom a bicajt. Egyedül én szálltam fel az állomáson egy perccel indulás előtt a korai vonatra. Ha egy mód van rá, inkább olyannal mennék, amire fel tudok szállni egyedül is.

# 5/8Időpont jún. 16. 16:38 Privát üzenet
de figyelj már nem szégyen valakit megkérni hogy segítsen!!! ne hogy már azért ne menj el mert nem alacsos padlós vonat jön :''DDDD

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 17. 07:54 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Egy versenybicigli max. 15 kiló... felteszed az első kereket, utána megfogod alul a váltónál az üléscsövet és fellépsz, úgy még a 15 kilót sem kell egyszerre emelni. Ilyen butaság miatt nem használod ki a teljes menetrendet?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 17. 11:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :) a bicajom 12 kg körül van. A gond az, hogy 160 cm vagyok és alig 50 kg. Így nehezebb :) megoldottam eddig is valahogy, tavaly is és idén is voltam már többször. A legtöbb esetben segítőkész emberekkel találkoztam, csak azért írtam ki a kérdést, hátha egyszerűbben megoldom. Bp-ről a flirt vonatra csak feltolom a kerót és kész. Szfváron van egy kicsit bonyolultabb művelet, ha épp nincs senki akit megkérhetek.

# 8/8Időpont jún. 17. 14:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
7-es úton le tudok menni Balatonra Budapestről egy 50-es robogóval (kresz megengedi, szabályos)?
Balaton vonattal Budapestről?
Nyáron Budapestről Balaton felé hány órakor mennek a legtöbben szombaton?
A Balaton Soundra Budapestről szeretnék vonattal eljutni. Zamárdira vagy Zamárdi felsőre vegyek jegyet? Kb mennyi idő az út?
Budapestről Balatonra 4 matrica?
Leszeretnénk menni Budapestről Balatonra, hogy és miképp megy ez?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!