Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha egy nő férfi bringával...

Ha egy nő férfi bringával jár, az ciki?

Figyelt kérdés
Szeretnék bringával járni, de itthon férfi biciglim/biciglink van. (Még családdal élek). Ha találkoztatok ilyennel, akkor az nem volt ciki, vagy bármilyen?? Ez már elfogadott?? Vagy nem??? Járatok férfi bringával? Miért nem, ha nem a válsz az elöbbi kérdésemre??

2019. jún. 21. 06:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*utolsó elötti kérdés: Járhatok férfi biciglivel? + jártatok már férfi biciglivel-(nőktől kérdezem)
2019. jún. 21. 07:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen biciklivel közlekedsz. Senkit nem érdekel.
2019. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
43%

Ha most azt mondom ciki, akkor veszel egy női biciklit??

Amúgy szerintem nem ciki, az inkább ciki, hogy ha egy férfi jár női biciklivel...

2019. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

BiciKli!

A jobb minőségű trekking, versenykerékpárok "férfi" vázasak. De még a nagyon régi gagyi óriás bicajok is. Szóval nem értem mi a kérdés. Ez ilyen úri huncutság, avagy újkeletű piacot teremtettek valaminek.

2019. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Nekem is férfi bringám van, sosem volt probléma belőle.


Az se ciki, ha férfi jár női biciklivel.

2019. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
69%

Abból kiindulva hogy eddig azt se tudtam, hogy van külön férfi meg női bicikli, szerintem nem ciki.


Ha meg ez a férfi: [link]


s ez a női: [link]


Akkor légy megnyugodva, én egész eddig (18 év) férfi biciklit (is) használtam (4-ből 3 féri bicikli volt, amit úgy rendszeresen használtam) :D

2019. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
54%
Szerintem meg fordítva vannak elnevezve, vagy pont azèrt az a fèrfi hogy ha hirtelen le kell ugrani vagy lecsúszol akkor kiherèljen?
2019. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Más fejlett országokban az kérdezik, hogy ciki-e ha két leszbikus nő kézenfogva jár az utcán, nálunk attól félnek hogy a falu népe megkövezi az embert, ha nő létére férfibringával jár Mocsoládpuszta-alsón...
2019. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Elnézést, az autokorrekció belejavított.

Azt akartam írni, hogy:

"Mocskos liPsi, hogy kéBzelted, hogy asszony létedre férfi biciGlivel jársz te Soros-ügynök!".

2019. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel, milyen biciglivel jársz, viszont a női vázon remekül lehet hazatolni a zsák tápot vagy a cementet.
2019. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!