Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az ciki, hogy férfi létemre...

Az ciki, hogy férfi létemre női biciklit vettem?

Figyelt kérdés
Az is ugyanolyan mint a másik, csak merjek-e vele utcára menni?
2012. júl. 21. 19:21
 1/8 anonim válasza:
rakj fel képet így nem lehet megmondani
2012. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

dehogy ciki, csomó férfi jár női bringával, meg is értem őket, engem is zavarna a váz....pl ha csinosban jár egy férfi bicóval dolgozni kifejezetten fura lehet rá felugrani :D

szóval emiatt ne izgulj

2012. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ciki
2012. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

felér egy kámingáuttal :D ne szégyelld...


amúgy vannak alacsonyított vázú városi bringák, a hozzád hasonló tajgetoszpozitív egyedeknek...

2012. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akinek egy női bicikliről is a bvzik jutnak eszébe, az asszem már mentehetlen, ide még talán jelentkezhettek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__3..

Nekem is volt női csepel versenyem, mert bagóért megkaptam és nem volt épp bringám. Kit érdekel, viszont a cementes zsákot sokkal könnyebb hazatolni vele :)

De mondjuk intenzívebb terepi használatnál a férfi váz előnyösebb lehet.

2012. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2012. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.
2012. júl. 22. 16:08
 8/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem tartom cikinek, mondjuk én nő vagyok, de már gondolkodtam is rajta, hogyha valaki esetleg bicóval járna munkába és a munkahelyén nem tolerálják a szabadidőnadrágot, annak szép kis mutatvány a nyakába emelni a lábát, úgy, hogy a naci ülepe is egybemaradjon...

Különben is, azt hittem, hogy a ciki-nem ciki kérdéssel 17 év felett nem szokás foglalkozni... :D

2012. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!