Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jóféle túranyereg?

MGéza kérdése:

Jóféle túranyereg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit előredőlt, de inkább egyeneshez közeli testtartáshoz keresek jóféle nyerget, amiben nem gond napi 1-2 óra, 30-50 kilométer tekerés. Eddig az SQlab nyergeit néztem, a 611 elég jónak látszik, ehhez a testtartáshoz is van kitalálva, a 25-30k körüli árat viszont nem vagyok benne biztos hogy ki is fizetném érte. Esetleg valami ami hasonlóan jó, de olcsóbb férfinyereg van hasonló tulajdonságokkal?

2019. jún. 21. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Olcsóbbat nem tudok javasolni, de van egy eladó Ergon csúcs túra nyergem (ST core prime). Nekem pont azért nem lett igazán jó, mert döntött pozícióban tekerek, illetve mostanában valahogy jobban szereti a hátsóm a keményebb, keskeny nyergeket. Most pl. a 2000 Ft-os Lidl nyerget használom. :) A beállításokon is sok múlik.
2019. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!