Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ki tekerte körbe már a Balaton...

Ki tekerte körbe már a Balatont egy nap alatt? Mennyit készültetek rá?

Figyelt kérdés
Most tervezem h jövő héten körbe tekerem a Balatont, de eddig amit megtettem max az 100-110 km volt egy nap alatt biciklivel. Akkor sem fáradtam ki nagyon, és 24km/h átlaggal tekertem. Sokat szoktam biciklizni, és most asfalt bringával mennék, amivel ugye könnyebb lenne. Szerintetek menne?
2010. júl. 9. 13:51
 1/6 anonim válasza:
NEM NEM SOHA!
2010. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm napi 400-500t leteker. Pécs - budapest , Pécs - Szekszárd... Olyan 6-7-8 órahossza. Sportbiciklivel
2010. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 éves fiú vagyok. A biciklim egy MTB-Trekking, Kelly's Result cross. Eddigi legtöbb kilométer 30körül volt, de edzeni egy héten keresztül edzettem. 15 óra alatt számoltuk, 14és fél óra alatt meg sikerült.
2010. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy ismerősöm 24 óra alatt 20 km híján 2-szer kerülte meg a Balatont, egyszer oda, egyszer vissza... A végén gyakorlatilag szó szerint kidőlt és az árokban aludt. Viszont nem készült rá, csak szeret biciklizni. :-)
2010. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ajánlom egy nap alatt, épp tegnap értem haza Balaton-kerülésről, de nagyon sok szakasz kritikán aluli (a bringaút), jobban jársz, ha főúton tekersz. Amúgy a kijelölt útvonalon olyan 220km a teljes kör, nekünk kitérőkkel lett 260.
2010. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! végül körbe tekertem, siófokon eltévedtem, és rámentem a sió csatornai bicó útra, mertr egy nő állította h arra kell menni. szvsz az út tényleg kritikán aluli, tele huppanókkal, nincs rendesen k táblázva, nagyon sok helyen. végül a 10kmes kitérővel, városnézéssel sikerült, 13óra alatt teljesíteni a távot. Jövőre megpróbálom még1x, akkor már tudni fogom mi merre, és kicsit gyorsabban megyek, mert nem is loett tőle izom lázam:D
2010. júl. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!