Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetséges, hogy ezért kizárjá...

Lehetséges, hogy ezért kizárják a Craiovát?

Figyelt kérdés
Ugye tegnap volt a Craiova-Honvéd meccs, ahol az egyik Craiova szurkoló bedobott egy petárdát, és eltalálta a bírót, akit ezért fél órán át kellett ápolni. Ezért kizárhatják a Craiovát? Vagy lehet őket zárt kapus meccsre büntetni?

2019. aug. 2. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csak erről van szó..

11es rúgásoknál a kapusuk 1,5 méterrel a vonal előtt állt, ami konkrétan szabálytalanság. Újra kellett volna rúgatni az összes kihagyott büntetőt.

2 olyan játékosuk is rúgott 11est, akit ki lehetett volna állítani.


Illetve teljes megfélemlítés alatt tartották a szurkolók a bírókat, és a honvédot is.

A román csendőr azt mondta a bírónak, hogy nem fújhatja le. Ha lefújja, senki sem fogja megállítani a szurkolókat.

Na ez az, aminek már nincs helye az európai fociban.


Nagyon súlyosan kellene ezt szankcionálni az uefának.

Példát kellene statuálni, hogy egy ilyenért büntetés jár.

Nem vagyok Honvéd szurkoló, különösebben a magyar fociért sem vagyok oda. De, 0:3 győzelemmel továbbmegy a Honvéd, a Craiova pedig eltiltást kap BL/EL szerepléstől 5 évre.


Anno az angolok megkapták, akkor nekik is meg kell.

2019. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ki fogják zárni , pont amit a kolléga ír fent, ez már nem csak a Honvédról szól , hanem az egész labdarúgásról , ezt nem lehet eltussolni ez stadion bezárás súlyos pénzbírság és diszkvalifikáció 0-3
2019. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kretens ***** válasza:
100%
Nem zárták ki a craiovát.Sőt a 60-ezer eurós és 3-zártkapus meccs ellen még ők fellebeznek.Na kérem ez most már igy egy letagadhatatlan precedens előidézése amit az uefa döntése hozott létre.Innentől kezdve lehet a játékosokat meg a birót bármivel dobálni bármilyen sértő és rasszista megnyilvánulást folytatni futballmeccseken.
2019. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajna semmit nem tett az uefa.. Bár magyar csapatként nem is csodálom. Én sem vagyok Honvéd szurkoló, de amit a craiova, a román szurkolók tettek, az S Z Á N A L M A S. illetve az uefa-t is ide sorolom..😕
2019. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!