Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A premier league jogai most a...

A premier league jogai most a digi sportnál vagy a spíler tv-nél van?

Figyelt kérdés
Nem tudom már követni... Úgy tudtam, hogy a Spíler tv közvetíti az angol és a spanyol bajnoki meccseket. De a mai Liverpool meccs a digi sporton lesz... Lassan már ott tart az ember, hogy 2 szolgáltatót kell megrendeljen, hogy lássa a meccseket, ezt a szart... A tavalyi spanyol bajnoki szezont szinte teljes egészében ki kellett hagynom. Aztán folytatják tovább.
2019. aug. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Spiler egy es digi kozvetiti az h ma a norwich ellen nem kozvetietenek lehet azert van mert mas program van pentekre holnapi city wast hamet adjak pl
2019. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Am tenyleg nevetseges, legalabb ne karteleznenek pl miert van az h vasarnap az arsenal szurkok digit kene vegyenek es az mu szurkolok spilert, en arsenalos vagyok de itt pl mind2 az chelsea elleni meccset kene adja, logikusan. Hal istenek ott a stream es ott nem kell a magyar szakkomentarok hulyeseget halgatni, csak ugye tvn megis jobb mint gep elott.
2019. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a diginel van mindketto.. tavaly valtani akartam upc-re csak a spiler miatt a spanyol bajnokság miatt aztán végül jó,hogy vártam. De egyebkent tenyleg egy vicc.
2019. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!