Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Championshipet (Angol...

A Championshipet (Angol másodosztály) meccseit miért nem közvetíti egy adó sem?

Figyelt kérdés
A költségek miatt nem lenne rá akkora igény? Szerintem sokan kíváncsiak lennének a Premier League mellett az egyel alacsonyabb osztály meccseire is, főleg hogy tele van nagy csapatokkal. Mi a véleményetek?

2019. febr. 26. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy lenne rá igény. Maximum a szezon végi rájátszást nézné számottevő ember, esetleg egy-egy olyan derbit, ahol két nagyobb múltú csapat játszik. Egyébként a kutyát sem érdekli az egész, hidd el. Egy Brentford–Rotherham-meccset szerinted hányan néznének meg Magyarországon? A színvonal és a játék sem a legszebb a Championshipben, sőt, inkább arról híres, hogy a brusztolás és a favágás megy ott. Ehhez képest viszont csillagászati összegeket kéne fizetni érte, hiszen az angol foci messze a legdrágább a nemzeti bajnokságok és kupák közül. Szóval nagyon nem érné meg, még egy tehetősebb sportcsatornának sem.
2019. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az első hozzászólóval. Egy olyan bajnokságra, ahol Bielsa, Lampard, Scholes stb kaliberű edzők vannak, szerintem mindig lenne igény. Én szinte minden második fordulóból nézek Champós meccseket, az iram kb egy Seria A-nek felel meg, egyszerűen csak nincs túlhypeolva. Max az elején nem lenne rá igény, amikor még nem tudják az emberek, hogy mire számítsanak, utána egy masszív, hűséges Champo-fan alakulat is simán létrejönne. Egy gond van: mindenhol a pénz az úr...
2019. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!