Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Neymarrol...

Mi a véleményetek Neymarrol és a mostani huza-vonarol? Gondolok itt a Real Madrid, Barcelona igazolasrol?

Figyelt kérdés
Értelmes kommenteket várnék , ki hogy látja . Mennyit ér meg a brazil , mennyi van meg benne stb :)
2019. aug. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl van árazva. Most még marad Párizsban szerintem. Kíváncsi leszek, mit alkot majd a pályán.

L

2019. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális játékos, ha egyszer volt a Barcában és mindenféle hűségnyilatkozatot tett akkor nem megy el a Realba. Azt meg végképp nem értem hogy hogy tud valaki egyszerre mindkét klubba vágyni, főleg ha már játszott az egyikben. Én Barcásként sosem szerettem és remélem hogy nem jön vissza, már így is van elég sztár támadó a csapatban, nálam már Griezmann érkezése is igen kérdőjeles döntés.
2019. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már unalmas,hogy a Juve is meg akarja szerezni.A Barca nagyon megakarja szerezni,szóval van esély rá.Szerintem már mindenkinek unalmas,hogy az összes sporthír Neymarról szól.A PSG-nek nem kellett volna 222 milla eurót rákölteni.
2019. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas már, ahogy például az Icardis sztori is. Szerintem valahova elpasszolja a PSG, vagy Barca vagy Real, ha máshogy nem is akkor kölcsön+kötelező opció, azért egy motiválatlan Neymart szerintem nem érdemes még 1 évre megtartani… de a Barcánál tényleg érdekes lenne, hogy akkor Suarez vagy Griezmann padozna-e a nagyobb meccseken.
2019. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1

Az biztos hogy túl van arazva , talán o indította el azt hogy most már egy középszintű játékos is 60-100 millió , nevetséges .

#2

Hat igen , nem úgy távozott a Barcelonabol ahogy ilett volna , a Barca saját magát köpné szembe ha leigazolná újra . Realoskent mondom hogy én nagyon szeretem Griezmannt remelem nem úgy jar mint pár éve Arda Turan .


És Realoskent mondom hogy remelem nem fogjuk mi leigazolni .

2019. aug. 24. 05:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Neymar maradt volna a Barcelonában, de neki a pénz fontosabb volt, így a francia ligabeli bohóckodást választotta. Nagyon túl van értékelve, egyáltalán nem a teljesítményével hívta fel magára a figyelmet PSG-s szezonjai alatt. (A Bl-ben nem villantott, a francia bajnokság meg gyenge.)

Most már maradjon ott, ahol van. Realba és Barcába használható, értékes csapatjátékosok kellenek, nem egy túlsztárolt fociceleb.

2019. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!