Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb futball klubcsapat jelenleg? Kinek sikerült legjobban az idei átigazolási szezon?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy szinte minden nagyobb csapat erősödött idén. Hogy csak 1-1 nagyobb nevet említsek, a Real Hazard-al, a Barcelona Griezman-al, a Bayern Coutinho-val, A Juventus De Ligt-el de mondhatnám Jovic-ot, Joao Felix-et, vagy De Jongot is, stb, stb, a lényeg hogy elég nagy átvándorlás volt idén. Melyik csapat állt össze a legjobban szerintetek? Ki a nagy vesztese az idei átigazolási szezonnak? (A Chelsea-n kívül persze, mert ők ugye ki voltak zárva) Melyik csapat lehet idén a sötét ló a bajnokságában, és a BL-ben?


Szerintem idén az olasz csapatok képesek lehetnek valami nagy villanásra a BL-ben, kiváltképp az Inter-től várok el sokat. Németországban a Lipcsétől számítok valami kiemelkedőre, míg a Spanyoloknál szerintem a Barcelona fog ismét dominálni, mert egyelőre se a Real, se az Atletico nem tűnik számomra olyan komoly erőnek, mint a Barca. Angoloknál Liverpool győzelmet várok, de hasonlóan nagy lehet a versenyfutás, mint tavaly a city ellen.



2019. aug. 27. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok bajnoksagot es a teljes atigazolasi ablakot figyelemmel kovettem, szerintem a legjobb csapat a City (jatekaban es jatekos allomanyaban is a legprofibb) es ezt ugy mondom hogy arsenalos vagyok. Az inter valoban utos lesz de a juvet nem hiszem hogy letaszitana a tronrol.


Top 5 ben a bajnokok szerintem: Dortmund, City, Juve, Barcelona, Lyon


Psgben Tuchel szerintem nem alkalmas edzo es mentalisan szet van verve a csapat.


Illetve a Bayernnel Kovac is gyenge mig a dortmund csak erosodott.


Blt nehez tippelni de jateka alapjan ott is a Cityt varom gyoztesnek, egyszeruen csodalom a jatekuk es a profizmusuk, tavaly is ok kellett vola dontozzenek a Barcaval de ugye a fociban minden megtortenhet ez a szep az egeszben.


Liverpoolrol az a velemenyem h amint kiesik vki a Mane Salah Firmino 3masbol rogton gyengelkedni fognak


Europa ligat meg remelem behuzza Arsenal, bar Emeryt szinten nem tartom megfelelo embernek a posztjara



Sotet lonak leicestert a fiorentinat es a sevillat tartom akiket europaba illetve a sevillat bl be varom jovore


Legjobban pedig valoban a juve es az inter igazolt de ez se lesz eleg a blben szerintem. Meg az arsenal is emlitheto mert most mar eleg mely a keret csak megfelelo osszeallitasban kene jatszanak illetve a serultek vissza kene terjenek.

Mu is jol erositett csak elol meg nincs eleg jatekos most h Martial kidolt.

2019. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A PSG-t én se érzem most olyan erősnek, nem elég, hogy Tuchel-t egyre inkább röhejesnek gondolja a saját öltözője, ott van még a kínos Neymar ügy is, meg a vezetők is elégedetlenek már. Tehát jelenleg mindenki utál mindenkit. A Bayern-t se értem, miért tartanak ki ilyen masszívan Kovac mellett, szerintem a Frankfurt pontosan az ő távozása után kezdett el igazán jól játszani...
2019. aug. 27. 17:06
 3/4 anonim válasza:

Lille!!!

Mondjuk az átigazolási szezon nem sikerült eddig...

2021. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Chelsea
2021. aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!