Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Feldagadt comb elszíneződés...

Feldagadt comb elszíneződés nélkül ütés után, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Masfél/két hete meccsen beletérdeltek a combom elülső részébe. Éreztem, hogy fáj, de simán tudtam folytatni a meccset. Aznap este kicsit jobban fájt, de nem is dagast fel igazán, aztán pár napra rá már jobb volt, edzeni is tudtam csak enyhe kis fájdalmat éreztem. Most viszont két napja komolyabb fájdalmat érzek ha megfeszitem nyújtás során, és egy duzzanat is megjelent az ütés helyén (mozgatható). Nem tudom, hogy most ez mi lehet. Ha valaki találkozott hasonlóval, megköszönném, ha megosztaná a tapasztalatát, mert egy ideig még nem tudom megnézetni, viszont kikészít, hogy halvány lila gőzöm sincs, hogy mi lehet ez.

2019. aug. 30. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Pukli. Ha még mindig fennáll ez a probléma, mindenképp mutasd meg dokinak. De egyébként elsőre arra tippelek, hogy rendbejön és regenerálódik magától, de ha még mindig nem úgy néz ki, mint eredetileg, akkor nézze meg orvos mindenképpen. Én nemtom, tudhat-e olyan történni, hogy pl átrendeződik, áthelyeződik egy izomcsomód. Szerintem az túl fura lenne, úgyhogy én alapból tehát tényleg sima puklira gondolnék, de tényleg nem értek hozzá. Ha megmutatod dokinak, ő biztos tud mondani majd róla valami okosat.
2019. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!