Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Labdarúgáshoz megfelelő...

Labdarúgáshoz megfelelő edzés, mennyit és miből?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egészen idáig ifiben NB2 ben edzettem. Heti 5 edzés, erős meccs terhelés. Második éve vagyok felnőttben, de sajnos az iskola miatt vissza kellett jönnöm megyébe. Itt az edzés és a létszám is kicsi (sajnos az én időm mégkevesebb) Viszont amíg ez az "ideiglenes állapot" van addig is szeretném minél jobban fent tartani az erőnlétet. 3x járok kondizni, testépítő jellegű edzés heti 1 edzésem van és 1x járok futni (fartlek és 2 3 km lendület futást variálok hetente) illetve a meccs.

Az lenne a kérdésem, hogy pl a kondiban (vagy helyette) milyen edzés lenne a jó amit csinálnék, akármi olyan edzés ami + lehet kérlek írjátok le, mert szeretnék egy heti edzéstervet összeállítani.

UI.: Kondi reggelente futás edzés este.


Köszönöm a segítséget,

Tomi



2019. okt. 14. 12:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!