Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Minden ami sport, fogadás....

Kopito1985 kérdése:

Minden ami sport, fogadás. Voltam tagja hosszú ideig a napitutitippek.hu nak, nem mondanám, hogy rosszak, de nem is nagyon jók, továbbá SportandTipp az úgy gondolom gyenge, de valamiben jók, és a protipsters.eu. Mi is lenne a kérésem? Kérdésem?

Figyelt kérdés

#napitutitipp
2019. okt. 15. 17:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Van egy pártagból álló csapatunk, akik tippelgetnek, van aki kisebb, van aki nagyobb összegért. Ha van koztetek, aki úgyszintén játszik, jöhetne a csoportba. A csoportot Viber aplikáción lehet elérni, természetesen üzenetben megirhatom az elérhetőséget,mobilt magamra. Ami még szerintem jó lenne, ha bárki aki ezt olvassa tudna olyan tipp oldalról ami nem olyan rossz, akkor közösen megrendelhetnénk és fizethetnénk csomagot, mégis jobb ha 4-5 ember dobb össze, mint egy. Én úgy gondolom a napitut. a sportandtipp és igy tovább sem rossz, én tudok kuldeni aki rám ir olyat,hogy 3honap alatt a napitutitipp milyen tippeket adott, mennyi jött be, mennyi nem, néha szeretem összehasonlitani,mivel a sportandtipp és a napitutitip volt hogy ugyanazt a mérkőzést, sporteseményt tippelte, de egyik helyen mást mondtak rá, mint a másikon. Volt egy ismerősöm, sajnos elvesztettem rá az elérhetőséget, neki amerikai tippadója volt, aki nagyon jo volt, ilyen átlag 20 mérkőzésből 15-16 jött. Nah ha bárki, bármi ötleteset ir, fogok örülni, köszönöm.
2019. okt. 15. 18:16
 2/2 anonim válasza:

Hali. Protipsters.eu-n gondolkodom én is.

Arról van tapasztalatod? Igazak a statisztikák, amiket az oldalukon feltüntetnek? (Havi átlag profit)

Ebbe betársulnék, ha jók.

2020. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!