Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a vádakhoz, mi...

Mit szóltok a vádakhoz, mi szerint a német válogatott fele homokos? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, szóhoz se tudok jutni. Egyébként nem nézek focit, nem láttam a srácokat. Talán más valaki tud kézzel foghatóbb információt is.
2010. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem érdekel, én nem nekik szurkoltam.
2010. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 d,jpt L válasza:
55%
Mit szóljak? A német válogatott fele homokos, a másik feléről pedig ne is beszéljünk. Nagyon el van langyosítva az a csapat, nem is szurkoltam nekik.
2010. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Az nem vád, ha valakiről feltételezik, hogy meleg, mivel ez nem bűntény.

2. Nem a feléről, hanem néhány tagjáról mondta ezt Ballack ügynöke, de ennél több azóta sem derült ki.

2010. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Mit szólok hozzá? Egészségükre.

Melegek vagy sem, szívesen élnék a pénztárcájukkal.

2010. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már 10 éve a német válogatott a kedvencem, de, h is mondjam tényleg megváltozott a játékuk ez tény, de ez inkább a fiatalítás miatt van egyébként Lahmrol meg senkiről se tudnám elképzelni, h meleg! Az egész ügy ott pattant ki, h Lahm nem akarja visszaadni a csapatkapitányi karszalagot én mindkét focistát Ballackot és Lahm-ot is szeretem, de egyiknek se volt igaza! Lahm ne támadjon neki egy sérült focistának míg Ballack ha nem játszik a keretben ne mondja, h ez az ő érdeme már, mint az eredmények, mert akkor ő nem volt ott! Csapatkapitányi szalagról csak és kizárólag a szövetségi kapitány Loew dönt ez az ő dolga! Játékosok önkényesen efelől nem rendelkezhetnek! Ballack menedzserének meg valószínű ezek a híresztelések miszerint ő már nem kell oda hát erre kellett valami válasz! Egyébként örülök a fiatalításnak meg mindent, de egy két tapasztalt játékos mindig kell, mert ők akiknek van tapasztalatuk talán jobban feltudják oldani a többi csapattagot Lahm már régóta focizik a válogatottban, de a spanyolok ellen ő se tudta összeszedni a csapatot csak úgy, mint Ballack 2008-ban szóval itt nincs is miről beszélni!
2010. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondolom, hogy ez a Ballack vita az ami ennek a hátterében áll. köszönöm a választ, végre egy értelmes.
2010. júl. 17. 09:15
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
ez hülyeség, hajrá németek!
2010. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, vannak a témában érdektelen emberek is, azok válasza is ÉRTELMES.
2010. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kis bajszos forog a sírjában hogy egy Boatenget lát játszani
2010. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!