Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megyünk kirándulni Londonba a...

Megyünk kirándulni Londonba a suliból. Szerintetek felvehetek Liverpool mezt, vagy ott is ilyen nemnormálisak a szurkolók? Amúgy mennyi Londonban 1 igazi Pool mez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felveheted... Na arról meg, hogy itt "nemnormálisak a szurkolók" arról elmondanám azt, hogy múltkor ott ment egy srác Debrecenben fradis mezben semmi baja nem lett... Nem hinném hogy a hazai táborok 1 ember miatt aki valamilyen csapat mezében van keménykednének vele. Nem erről szól az egész... Amúgy fogalmam sincs hogy mennyibe kerül 1 eredeti Liverpool mez.
2010. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél inkább németeset, annak jobban örülnek
2010. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem felveheted simán. Azért a londoni emberek nagyom másmilyenek.

De mondjuk én láttam itt már West Ham-es melegítőben egy gyereket, annak sem volt semmi baja, amikor én láttam.

Amúgy csak saccolom, de magyarba átszámítva olyan 5-15 ezer között mozoghatnak.

2010. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A West Ham Londoni csapat...
2010. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát remélem kifogok vmi olcsó új Pool mezt..és köszi a válaszokat:)
2010. júl. 17. 20:54
 7/12 anonim válasza:

Felveheted, én Manchesterben voltam és fel vettem a Torreses poolos pólómat nem történt semmi még megsem néztek miatta.

Angliában nem olyanok a drukarak mintt nálunk.

2010. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Angliában nem olyanok az emberek? Ajánlom nektek a Green Street Hooligans-t. A West Ham szurkolói-ról készült film.
2010. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért ha kicsit "komolyabb" szurkolóban/szurkolói csoportba belefutsz, lehet megnéznek maguknak.
2010. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Regota itt elek es kijelentem,hogy nyugodtan felveheted semmi atrocitas nem fog erni! a nyolcvanas eveknek mar reg vege.... es egyebkent 100 meterrol kiszurjak,hogy turista vagy ugyhogy csak nyugodtan.
2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!