Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hétvégén kirándulni megy a...

Hétvégén kirándulni megy a család, kb 12-14 fő. Írnátok szabadtéri vagy akár benti játékokat?

Figyelt kérdés
Szituációs, mozgósabb, akármilyen lehet!
2011. aug. 10. 22:55
 1/5 Nostradamus válasza:
Társasjátékok, bújócska, fogócska, foci, barkóba, kártyajátékok, römi, dominó, futóverseny
2011. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én nem teljesen ilyenekre gondoltam. Valami nem hétköznapi játékra...társasjátékot meg ilyeneket tuti viszünk, de nem gondolom, hogy a sok 20 év fölöttit ez köti le:D
2011. aug. 10. 23:09
 3/5 anonim válasza:
Számháború :D midnenkinek bejön vagy menjetek gokartozni vagy paintbal vagy airsoft olcso pénzért el lehet menni már pályára :D de hm :D szabdtéri :? akkor kölcsönözzetek Rc autokat kis benzines :D jó idő töltés mindenki el szorakozik vele !
2011. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
szexeljetek. mindenki-mindenkivel.
2011. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én tudok egyet kell hozzá törölköző, háló és sok vízibomba.

álljatok párokba és csináljatok két csapatot (a pár mind két tagja egy csapatba kerüljön) helyezkedjetek el a háló két oldalán (mint a röplabdába) minden pár kap 1-1 törölközőt és összefogja a két végét hosszába (2 sarkot a pár egyik 2-öt a másik fog) az egyik pár tegyen egy vízibombát a törölközőbe és lendítsék meg úgy hogy a benne lévő vízibomba átrepüljön a háló túl oldalára. A másik csapatnak ugyanúgy vissza kell ütni. Ahol leesik vagy kidurran a vízibomba a másik csapat kap egy pontot. Hogy érthető legyen linkelek a játékról egy képet csak itt nincs háló [link]

2013. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!