Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen kapuskesztyűt válasszak?

Milyen kapuskesztyűt válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új kapuskesztyűt mivel a régi elég kopott, lyukas. A mostani kesztyűm egy Nike GK Mercurial Touch Victory. És nem tudom milyen legyen az új. Nagyon sok kesztyűt néztem és nem tudom melyik lenne a jobb. UHLSPORT kesztyűt gondoltam ki, de abban is annyi fajta van;supergrip, supersoft, Aquagrip, aquasoft, absolutgrip és sima Soft. Ez ugye a tenyéren lévő hab. És az lenne a kérdésem, szerintetek melyik a jobb? Egész évben meccseim vannak így valami olyat keresek ami nem az első alkalom után kopik. Valami tartós masszívat keresek.

Még néztem ezen az Uhlsport kesztyűn kívül az Adidas Predator Pro NC kesztyűt ami elég masszívnak tűnik, erős tartást és kopásállóságot biztosít ami tényleg jól jön mert hetente vannak meccseim.

Ti mit gondoltok? Melyiket vennétek és miért? Vagy milyen kesztyűt ajánlotok?



2019. nov. 2. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor bemész egy sportboltba a következő kérdéseket teszik fel

mennyi pénzt szánsz rá

előző kesztyűd milyen árkategóriában volt

Milyen sporthoz kell gondolom az aqua grip nem vízilabdához kell

2019. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!