Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A tenisz labda nem okoz nagy...

A tenisz labda nem okoz nagy fájdalmat, ha megcsap?

Figyelt kérdés

Nem fájdalmas, ha gyomron vagy képen találnak vele???

Nem fájdalmas ha kezdőként ütögetek?

Na és a csukló?

28 éves vagyok és csak kíváncsi vagyok.

Csak tollasoztam iskolás koromban.

Hasonlóak nem?

Bármint labda érzék és gyorsaság kell mindkettőhöz. csak a teniszlabda kemény és oldalra kell ütögetni a labdát és nem felfelé.

Szóval nem fájdalmas.

Az a legnagyobb bajom, hogy szemüveges vagyok és inkább a szemüvegemet féltem.



2019. nov. 4. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
De, ha erősen ütik és megcsap, akkor fáj. De a lóról leesni is fáj aztán azt is jó csinálni. (:
2019. nov. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem...bár aggódok hogy béna leszek vagy nem fogok tudni itt sem beilleszkedni.

meg sajnos nincs senkim se akivel eggyütt játszhatnék.

ha lesz is ott partnerem biztos h az régóta játszik s nem lesz kedve velem összemérkőzni.

kár h tollasozni nem lehet így felnőtt korban sehol sem.

kár hogy nincs fallabda nálunk, mert azt legalább lehet egyedűl játszani.



vagy a tenisznél is van gép ami adogatja a labdákat???

2019. nov. 5. 03:52
 3/3 anonim válasza:

Max. csak akkor fog tudni keményen gyomron vagy képen vágni, ha közel álltok a hálóhoz egy nagyon béna gyerekkel és becsapja a labdát a te térfeledre. Ilyen nem lesz.

A tollas azért picit más tészta. Itt meg kell edzeni a karjaid, vállad, ott pedig csuklóból kell eröt kifejteni. Ráadásul nem csak felütögetésböl áll, ott kell igazán a lacsapkodásra rámenned! Gyakrabban eltalál de semmit nem érzel belöle.

2019. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!