Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Labdajátékok

A kérdés

Egy éve röpizek, de magamtól edzéseken kívül is szeretnék fejlődni, azonban nem tudom hogyan kezzdjem?

Ebben szeretnék segítséget kérni, mert nem csak a kispadon szeretnék ülni. Egyszer rám cserélték le az egyik lányt én megtettem amit tudtam, de mégis bénának érzem magam hiába fejlődtem sokat az edző és csapattársaim szerint.

A nyitásom és alkarérintésem szeretném fejlwszteni, erre szeretnék tippeket kérni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: röplabda, sport, fiú, lány, alkar, kosár érintés, kosár

nov. 9. 15:07  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Akár az is nagy segítség, ha megmondjátok mi alapján állítsak fel magamnak edzéstervet

# 1/6Időpont nov. 9. 15:39 Privát üzenet
Reni402 nevű felhasználó válasza:

Ezek gyakorlással fejleszthetőek.

# 2/6Időpont nov. 10. 00:27 Privát üzenet
Először, ha még nincs saját röplabdázó, akkor szerezz be egyet. Utána találj magadnak egy olyan embert, akivel tudsz gyakorolni. Innéntől pedig csak rajtad múlik, hogy mennyit fogsz fejlődni, mert a fejlődéshez ami kell az gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 10. 12:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, de az lenne a lényeg, hogy gyakorolni kell csak, azonban valami kéne ami alapján el tudnék indulni.

# 4/6Időpont nov. 10. 12:28 Privát üzenet
Reni402 nevű felhasználó válasza:

Az lenne a legjobb, ha az edzőtől kérnél tanácsot, hiszen ő látja mit csinálsz rosszul.

# 5/6Időpont nov. 11. 00:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm #5 megfogadom a tanácsodat

# 6/6Időpont nov. 11. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért fáradok el nagyon hamar az edzéseken/mérkőzéseken? 17/F
Jövő héten lesz u13-as labdarúgó mérkőzés (felkészülési) amiben én is játszani fogok. Télen igazoltak le azóta csak az edzéseken vettem részt mérkőzésen még nem mert bő a keret....
A Női kézilabda edzéseken miket szoktak csinálni?
Már 3 éve kosarazom, de az edzéseken semmi jele, viszont suliban meg úgy játszom, mintha egész életemben ezzel foglalkoztam volna. Erre van valami megoldás? Tudnátok segíteni?
18 eves focista vagyok nagyon technikas es tehetseges sokan azt gondoljak h meccseken is olyan jo vagyok mint edzeseken. De sajnos meccs kozben nem megy a foci leblokkolnak a...
A focistáknak az edzéseken mi az a szügyszorító készülék amit felvesznek a pólujukra?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Labdajátékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!