Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek tippmixen a...

Szerintetek tippmixen a bolgar-magyar meccsen meg merjek tenni 20ezret 2-0 ra a bolgarok javara?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb 1-0? Vagy 2-1? Mindenkepp a bolgarok fognak nyrni szerintem csak nem tudom milyen eredmennyel.
2019. nov. 22. 12:42
 1/9 anonim válasza:
45%

Sosem tennék a saját nemzetem ellen!


Egyébként a bolgároknál olyan a helyzet most, hogy bárkitől kikapnának. Nem tudom mennyire vagy képben a focival, de konkrétan 1 meccset tudtak megnyerni, egy már kijutott válogatottal szemben, az utolsó mérkőzésen...


Ha a szinte totál újonc Koszovó elkalapálta a bolgár csapatot, igenis vannak reális esélyeink a kijutást illetően.

Utána meg jöhet Izland, akik szintén nem a 2016-os formájukkal játszanak idén/jövőre.

Persze, mi sem vagyunk jobbak, de ennél könnyebb sorsolásunk nem is lehetne!

2019. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Simán rakd meg a bolgárokat.
2019. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor elmondanám, hogy az utóbbi években mindig a magyarok ellen tettem és már rengeteget nyertem így a tippmixen :)


Ezután se fogok változtatni a taktikámon.

2019. nov. 22. 13:33
 4/9 A kérdező kommentje:

Sőt, van egy tuti tippem:


ha nyerni akarsz tippmixen, mindig a magyarok ellen tedd labdarúgásban. 10ből 8 eset nyerő. Tapasztalat.


Csak merthogy annyira szarok, hogy igazából mindig vesztenek. :)

2019. nov. 22. 13:35
 5/9 anonim válasza:
46%

Itt nem arról van szó, hogy jók vagy rosszak.


A saját nemzeted ellen teszel...

2019. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És ki nem sz***rja le?!



Ha nekem egy csapat pénzt hoz azzal hogy nyer, leszarom, melyik ország az. Ha meg azzal hoz pénzt hogy szar, akkor meg ugyancsak nem érdekel, melyik ország az.



Harmadszor pedig, országok amúgy sem léteznek, csak az ember képzeletében!!!

2019. nov. 22. 14:53
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként meg mit gondoltok, hogy majd arra fogadok, hogy nyerjenek?! Normálisak vagytok?!


Emberek! Ébredjetek már fel!!! NINCS OLYAN hogy magyar foci!

2019. nov. 22. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az EB-n az osztrák magyar meccsel, meg a tavaszi horvátok és wales elleni meccsel pénzt vesztettél ezek szerint :D Azt szokták mondani, hogy fogadni, tippmixelni ész szerint kell és nem szív szerint. Úgyhogy szerintem megteheted a bulgárokat.
2019. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Azért a pofám leszakad hogy itt állandóan 2, 3-szoros oddsokkal raknak meg nagy pénzzel meccseket, mindenek bejön mind, én meg sorra bukom az 1,1 alatti oddsú meccseket...
2019. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!