Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominik tényleg a...

Szoboszlai Dominik tényleg a világ legjobbja lehet?

Figyelt kérdés

Magyar, külföldi oldalakat olvastam és mindenhol azt láttam, hogy ő taszítja le majd Cristiano Ronaldot és Lionel Messit a trónról és ott lesz a világ Top 5 labdarúgója között.

Ezt Ti is így gondoljátok? Vagy minden csoda 3 napig tart?


2019. dec. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Jajj ne, neee...hagyjuk már ezt. Nem tudom milyen oldalakon olvasol ilyet, de ne sztároljuk már ennyire túl. Tény,hogy ügyes játékos, az elmúlt évekhez képest végre van egy fiatal tehetségünk, aki már BL-ben is játszott, de ne akarjuk már Messi, Ronaldo...stb magasságokba emelni, ők más kategóriák. Egyelőre maradjon ott ahol van, ne szálljon ő is el magától, ne a pénz motiválja, aztán majd alakulhat a karrier ha huzamosabb ideig tartja ezt a szintet. Én azzal is elégedett lennék ha befutna egy Dárdai / Lisztes / Szabics féle karriert.
2019. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Még az elképesztően alacsony színvonalú magyar válogatottban is egy nagy nulla, az osztrák klubjában is kispadra rakták mert se teljesítmény se kulturált viselkedés... Nem hogy Ronaldo meg Messi, de még egy teljesen átlagos másodosztályú német/spanyol/olasz stb. focista közelébe se fog érni soha.
2019. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Soha...xD

Már most úgy viselkedik sajnos mint Dzsudzsi.

2019. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

"Magyar, külföldi oldalakat olvastam és mindenhol azt láttam, hogy ő taszítja le majd Cristiano Ronaldot és Lionel Messit a trónról és ott lesz a világ Top 5 labdarúgója között."


Részeg voltál tegnap? Lehet a falusi kocsmában hallottad ezeket. Vagy az is lehet hogy troll oldalakat olvastál és nem vetted észre a szarkazmust.

2019. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Gera, Dzsudzsák, Szalai és most Szoboszlai...

Ne magyar híreket olvass és akkor ez eszedbe sem fog jutni.

2020. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!