Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik Tibhar Evolution...

Melyik Tibhar Evolution borítás a leg alkalmasabb falsos szervákhoz és pörgetésekhez amely esetében a kontroll is megmarad? . Joola K7 fát használok.

Figyelt kérdés
És mivel régóta nem használtam Tibhar borítást így az is érdekelne hogy milyen vízbázísú ragasztót vegyek a Tibhar borításhoz és a Joola K7 fámhoz ?. A K7-ről ne akarjatok lebeszélni mert nekem a Rag nyél kialakítása miatt ez a legkényelmesebb fa a számomra, és nem tudom hogy a Carbon NetT vagy a kisebb fej méret miatt vagy esetleg mindkettő miatt, vagy a felhasznált anyagok miatt, de K7-ben a kontroll érzet is jobb mint a jóval drágább Butterfly ZLC fám esetében, ráadásul a K7 minősége és a Butterfly minősége között nem veszek észre nagyon minőségbeli eltérést.
2019. dec. 14. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!