Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor lesz lehetősége egy...

Mikor lesz lehetősége egy nőnek vagy transzneműnek is neves focicsapatokba játszani ha már egyenjogúság van?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, nem provokáció a kérdésem.


Tegyük fel Barcelonába/Real Madridba mint a spanyol elő osztályba valaki nőként esetleg transzneműként akarna játszani az miért nem teheti meg? Értve ez alatt azt, hogy miért kell külön női és férfi foci csapat, ha már egyenjogúság van?


Egyáltalán nem ezt szeretném, sőt szerintem két nem létezik csak , viszont vannak ügye a gernder-nácik ők miért nem kampányolnak vagy hisztiznek azért, hogy gendersemleges legyen a foci?


Mi az oka annak, hogy míg az üdvözlést is " gendersmlegesíteni" kell ( [link] addig ezzel eddig nem találkoztam a neten.


Sportnál miért kell különbség ha máshol nem?


Ismételten jelzem, nem provokálok, nem trollkodok.


2019. dec. 26. 15:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Majd ha egy nő is olyan szinten tud játszani mint ezen csapatok játékosai. De angol hatodosztály szintjén vannak addig miért is raknák őket be a Barcába?
2019. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ó már értem miért ilyen a magyar foci, akkor itt már ez megvalósult
2019. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt ilyen ostoba kérdést teszel fel, nézz utána kérlek a dolgoknak, mert így én csak azt látom, hogy nagyon buta vagy :)
2019. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 buta vagyok, de ne ezt válaszold. Vagyis ,de csak írhatnál bővebben.
2019. dec. 26. 19:42
 5/7 anonim válasza:
53%
Te milyen enyenjoguságrol beszélsz a melegeket mindenki gyülöli hiába raknak be minden sorozatba egyet.Attol még nem lesznek többen mert a világ 95% nem az hiába erröltetik.A nőket meg szinte mindenüt el nyomják kivéve europa meg pár fejlet régió.Nézd már meg kinába mennyit ér egy férfi és egy nő ott még mindig csak szülhet azt maradjon csöndbe.De persze még mindig azzal a 5% vagyun el foglalva nem ami a felét képiseli.Mert ha nem lennének igy elnyomva a nők talán nem lenne ennyi életképtelen embet.
2019. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tökéletes az, hogy külön férfi-női csapatok vannak. Ezen nem kell változtatni; alapos kib aszás lenne azzal a nővel akit betennenek egy ilyen csapatba, akkor is, ha fizikailag helyt tudna állni.

A probléma azzal van, hogy a nevesebb csapat csak ferfisportolókból állhat, és hiába teljesít jobban egy női csapat sok férficsapatnál, nem kaphat ugyanannyi pénzt, reklámot és elismerést.

2020. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan sportágak, ahol nem kimondottan a fizikai teljesítményen van a hangsúly, ott ez a kérdés talán még jogos is lehetne. A fociban – és bármely egyéb, ún. kontaktsportban – biztosan nem. A nők genetikailag jóval lassabbak és gyengébbek a férfiaknál. A legjobb női játékosok még egy sokadosztályú bajnokságban is meghalnának, nem hogy az általad emlegetett Barcelonában vagy Realban. Bármelyik átlagos, félprofi férfijátékos simán lefutná, leütközné őket azonnal. Lehet, hogy a labdával egyébként a nők is ugyanolyan ügyesen tudnának bánni, mint a férfiak, de ilyen körülmények között hozzá sem férnének a labdához szinte, úgy meg elég nehéz.
2020. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!