Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban milyen pozíciót...

Fociban milyen pozíciót válasszak?

Figyelt kérdés
Kicsit később kezdtem mint a többiek ezért a lábam nem valami ügyes lőni nem tudok ezért csatár nem hiszem hogy szóba jöhet. Melyik az amelyikben érvényesülni tudnék? Vagy hogy tanuljak meg kapura rúgni? Mert bal lábbal lehet hasznos lennék.

2020. jan. 5. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lábbal én sem voltam ügyes, viszont kapus szerettem lenni nagyon. Úgyhogy nálam nem volt kérdés a pozíció. Mondjuk nagyrészt csak haverokkal játszottunk, meg kispályás tornákra neveztünk be időnként, amikor még egyetemre jártunk mindannyian, szóval nem egyesületben fociztam, állandó jelleggel.
2020. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyesületben játszol, akkor úgyis az edződ dönti el, ő kívülről jobban is látja meg amúgy is neki ez a dolga. Ha csak hobbiból akkor játssz ott ahol jól érzed magad, vagy ahol épp hiány van.
2020. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Limpi43 válasza:

Hogyan tanulj meg kapura rúgni? Fogsz egy labdát, lemész egy pályára (még akár egyedül is) és kapura rúgsz (Beckham is gyakorlás miatt tudott olyan jól szabadrúgást rúgni).

Engem sem értettek a többiek, hogy mi a jó abban, hogy egyedül rugdosom a labdát az üres kapura, aztán meg csodálkoztak, hogy miért tudok jobban rúgni náluk. :-)

2020. jan. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!