Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik Barca mérkőzés lesz az...

Melyik Barca mérkőzés lesz az idei év slágere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férjem nagy Barca drukker és az álma egyszer kijutni a Camp Nou-ba egy Barca meccsre.

Pár napja beszélgettünk és csak mondta, hogy mindegy mikor megyünk, mert mire mi kijutunk, addigra Messi nyugdíjba megy.

Most kellett egy nagyobb felújítást csinálnunk és minden spórolt pénzünk elment rá.


Körbetelefonáltam a rokonokat és sikerült mindenkivel megbeszélnem, hogy nem ajándékot veszünk a szülinapjára, hanem egy focimeccsel egybekötött utazást.


Melyik meccsre lenne érdemes az utazást megszerveznem?

Eddig csak az el clasico-t emlegette.

Bár lehet, hogy másik csapatot is, csak arra nem figyeltem.


A szülinapja csak ősszel lesz, ezért szinte bármelyik mérkőzés szóba jöhet. :)


Köszönök minden segítséget!


2020. jan. 17. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézed a bajnokság menetrendjét, és a rangsorban a legelőrébb álló csapattal való mérkőzését választod ki ami akkoriban lesz.
2020. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom mikor a Real Madriddal játszanak, mindig az a nagy felhajtás, bár pl. legutóbb is 0-0 lett, szóval nem értem miért pont azon a meccsen pattog mindenki, mikor gól se nagyon van rajta.

Vagy ha BL, akkor én a Bayern vagy a PSG elleni meccset gondolnám magas színvonalúnak.

2020. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, akkor az El Clasico lenne a legnagyobb szám, azok a meccsek messze a legnagyobbak. Ha az nem, akkor egy BL rangadó esetleg, de azt még nem lehet tudni hogy ősszel kivel fognak játszani. Ha más bajnoki lenne, akkor az Atletico Madrid a második legnagyobb ellenfelük.
2020. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!