Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen íratlan szabályok...

Milyen íratlan szabályok vannak egy kézilabda mérkőzésnél?

Figyelt kérdés
Először mennék és szurkolóként szeretnék részt venni egy kézilabda mérkőzésen. Azt szeretném megtudni, hogy mi az amit érdemes vinnem? Arra gondolok, hogy kompakt fényképezőgép esetleg csak mobiltelefon. A szurkolói cuccok, pl.: sál, sapka; a helyszínen lehet venni? Gondolom hogy lehet, de mennyivel drágább? Esetleg milyen ruhában érdemes menni, ha nincs semmilyen szurkolói/csapat mezem?

2020. jan. 22. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen meccs?

Menj utcai ruhában simán. Ha menő a csapat, akkor lehet venni a meccs előtt sálat, meg mezt, mindenféle dolgot. Az, hogy mennyibe kerül, függ attól, hogy melyik csapat. Én csak telefont vinnék, de ez egyénfüggő, azt viszed, amelyiket akarod.

2020. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell túlbonyolítani, én csak mobilt vinnék :D

Esetleg tudod a csapat jellemző színét? Én győri eto meccsekre szoktam járni, és mivel általában zöldben játszanak, így én is felkapok egy zöld pólót magamra (meg persze van eto-s sálam :D)

2020. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A fényképezőgép szerintem teljesen felesleges, ugyanis ha kifogsz egy jó meccset, akkor eszedbe se jut elővenni, nehogy lemaradj valamiről. (Mondjuk nem is tudom, hogy be lehet-e vinni) Ha esetleg a helyszínen szeretnël lőni egy-két képet, arra a telefon is bőven elég.


Ahol eddig voltam, ott szinte mindig árultak cuccokat. Semmi nem volt drágább, mint pl. a webshopban.


Teljesen mindegy, mibe mész, az is bőven elég, ha a csapat színeivel megegyező ruhát veszel fel. Én pl. a legelső veszprémi meccsemre egy fehér nadrágban és piros blúzban mentem. Arra viszont figyelj, ne az ellenfél színeiben érkezz. Nem fognak amiatt sem meglincselni, de az tuti, hogy megbámulnak.

2020. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Siófok KC siófoki női kézilabdacsapat, az egyetlen Somogy megyei NB I-es női kézilabdacsapat. A lakhelyemhez a legközelebb vannak, és a csapat színpatikus.
2020. jan. 23. 14:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőjellegű hozzászólásokat.
2020. jan. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!