Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehetne Szalaitól egy...

Hogy lehetne Szalaitól egy aláírt mezt szerezni?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta ezen gondolkozok és próbálok elérni valakit, de nem akarok pofátlan lenni és a családjának/barátainak írogatni mint egyesek szokták a céljaik elérésének érdekében. De annyira jóóóó leneeee 😫

2020. jan. 24. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél aztán vidd ki meccsre írasd alá vele
2020. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meccsjegyre sincs pénzem, nemhogy 30ezer forintos mezre 😫 a “vidd ki meccsre” részével még az is gond, hogy úgy védik őket, mintha gyémántból lennének, tehát VIP jegyet kéne vennem, hogy találkozhassak vele, aztán még akkor se lenne biztos, 3ezrem nincs jegyre, nem hogy 10 😣
2020. jan. 24. 10:53
 3/13 anonim válasza:
0%
2020. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs aláírva, irtó régi, és nem is lehet az övé, mert M-es 😣 de egyébként tényeg jobb lenne még venni is mint külön mezt es kiviszegezni meccsekre... kb 40-50ezerre jönne ki😰 de már minden csöves divatszurkolónak van tőle meze, nem értem honnan komolyan...
2020. jan. 24. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kimenni meccsre minek neked mez?
2020. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Néha ki tudok, de sajnos nem sokszor, de akkor sem VIPre, azért szeretnék, mert a keresztszalagszakadása óta követem, tudom, hogy mennyien szidták Magyarországon az EB előtt - mondjuk azóta is -, pedig példamutató, amit csinál, azt is tudom, hogy mennyit padozott, és ha lehet azt mondani, akkor magyon büszke vagyok magyarként arra, hogy mindenhonnan felállt, pedig sokszor nem volt könnyű helyzetben, a foci mellett 2 cége és egy alapítványa van, amit fenn tart és nagyon felnézek rá, ezért be szeretném kereteztetni a mezét és kirakni a falamra, hogy amikor ránézek tudjam, hogy van aki nagyobb csatákat vív meg és képes győztesként kijönni belőle
2020. jan. 24. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz pontosan?
2020. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Kapcsolat! Keress egy arénás dolgozót, aki a meccs előtt vagy után odavezet a jatékosokhoz. Vagy vállalj ott munkát és sok helyre zöld utat kapsz. Itt nem fogsz erre megoldást találni. És azt is kötve hiszem, hogy van itt olyan ember aki egy kicsit is ismeri a magyar focistákat.
2020. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vidéken, Pest megye

Azt sem tudom hogy kik dolgoznak az Arénában, munkát sem tudok vállalni mert nem ott lakok, és mondjuk én azt is kötve hiszem hogy bárki aki ott dolgozik csak úgy szerezne nekem egy mezt tőle

2020. jan. 30. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Simán, csak keress egy embert. Hajrá.
2020. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!