Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem képes az MLSZ...

Miért nem képes az MLSZ normális edzőket szerezni a válogatott élére?

Figyelt kérdés

Luiz Felipe Scolari egy éve munkanélküli, Vicente del Bosque és Marcello Lippi már 2 éve nem kapott munkát, Maradona idén lett munkanélküli. De az MLSZ-nek Leekens kellett, aztán Marco Rossi...

Ezek a szövetségi kapitányok bizonyítottak, szerintem le se kell írnom, milyen sikereket értek el eddig az életükben nagy válogatottak élén. Most nincs munkájuk, és ha volt pénz Storck hatalmas fizetésére, akkor őket is meg lehetne fizetni annyira, hogy elvállalják. Idővel úgyis rákényszerülnének, ha más nem kapkodja el őket.


2018. júl. 1. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Scolari nem egy nagy zseni, Del Bosque nem akar már dolgozni, Lippi szintén nem nagy zseni, Maradona kutyaütő edzőként és emberként is hulladék.


Illetve te fogod kifizetni? többe kerülnének mint a fél NB1 éves költségvetése. és a játékoskeret nem lenne jobb tőlük.

2018. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te meg mindig azt hiszed, hogy a szövetségi kapitány személyének, ekkora jelentősége van?
2018. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bosque-t még megértem bár már nyugdíjas szerintem.. Maradona? egy drogos fszt aki telikőporozta a vipet a vébén?

egyébként egy külföldi nem tudja átadni azt a mentalitást a magyar játékosnak amit ő gondol, ezért Rossi nagyon helyesen Gerát is alkalmazni fogja aki szerintem egy jó húzás volt! bár Dárdai lenne az igazi..

csak sajnos amíg alapjaiban van fertő a magyar labdarúgásban, addig a többi nálunk szegényebb ország is simán megelőz minket minden nemzetközi szinten..


az MLSZ-t kell feloszlatni! pár évig semmilyen bajnokságot nem indítani itthon.. játszanak a szomszédos bajnokságokban.. és az ott edződő csapatok talán életképesebb játékosokat hoznak ki magukból, amiből már értékelhető válogatottat lehet nevelni...nem pedig a gazdag szülők elkényeztetett gyerekeit betenni...

2018. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Maradona azt mondta, hogy a Nigéria elleni meccs alatt sokszor fájt a nyaka és dekompenzációban szenvedett. Az orvos megvizsgálta ott a helyszínen és azt mondta, menjen haza a második félidő kezdete előtt. De ő inkább végignézte a meccset, ezzel is megtisztelve az argentinokat. Ez rendes gesztus volt tőle szerintem.
2018. júl. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!