Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egyébként mért van az, hogy...

Egyébként mért van az, hogy egyedül csak a Bayern München képes a Tottenham ellen 7 gólt lőni?

Figyelt kérdés
Szerintem a világ legjobb csapata Lewandowskyval az élen, igaz van amikor hibazik. Többiekel mi van? Mondjuk egy Barcelona teli sztárokkal mert nem éri el egy Slavia Praha ellen 0-4-et? Legalább Messi, amikor a 16-son belül van mért kényszerítőzik, amikor abban helyzetben lőnie kéne?

2020. jan. 30. 00:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valojaban volt par helyzete amit nem mutattak, ahol éppenségel kicsiben próbálja meg megjatszani adott helyzetet kihasználva de ezzel nem megy semmire ha a hatvedek között legalább nincsen egy 7 meteres távolság. Mért csinálja ezt? Csak erre vagyok kiváncsi
2020. jan. 30. 00:45
 2/11 A kérdező kommentje:
Na mindegy nem is érdekel ... szerződtesék le Aubameyoungot
2020. jan. 30. 00:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért, mert teljesen lényegtelen hogy 4 vagy 7 gólt lő valaki egy sima meccsen. Persze, én is nagyon szeretem nézni a gólparádét, és tényleg a Bayern sokszor nyer nagy különbséggel, kiszolgálva a közönséget. De teljesen érthető hogyha egy csapat a biztos győzelem tudatában tartalékol. Amikor egy szezonban 50-60 meccset kell játszani, akkor teljesen felesleges kihajtaniuk magukat minden meccsen, ez inkább csak kontraproduktív.


Azt nem tudom hogy ki a világ legjobb csapata most, valószínűleg a Liverpoolt mondanám. De az biztos hogy a BL csoportkör eredményei semmilyen bizonyítékot nem szolgáltatnak. Bár sokszor közel volt a Bayern, de mégsem jutott döntőbe az elmúlt jó pár évben, papíron erős kerettel. Az dönti el a BL-t hogy azon a pár igen fontos meccsen ki tud jobban teljesíteni, nem az hogy ki nyeri agyon a csoportmeccseket. Az hogy a Barca összesen 9 gólt lőtt a 6 meccsén, vagy hogy a Liverpool majdnem a Napoli mögött végzett, a kutyát sem fogja érdekelni tavasszal. Mint ahogy az sem hogy a Bayern 6/6 meccset megnyert.


Szerintem mondjuk a Real sem volt feltétlen a legjobb csapat a 3 BL címük évében. De amikor kellett, a nagy nyomás alatt odatették magukat. Csak arra fognak emlékezni az emberek hogy megnyerték háromszor zsinórban.

2020. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így van egy a lényeg hát a Napoli nincs valami rossz formában az évek alatt 2-1 re megverték a Juventust már pedig ha a Barcelona nem hajtja túl magát bármi lehet abból a meccsből
2020. jan. 30. 16:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak Zilenski legyen a kezdőben ;) elég veszélyes támadasai vannak a lepattanókból
2020. jan. 30. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:

A Slavia kb. jobb formában volt akkor, mint a Tottenham, mentálisan biztosan.


A Bayernt a 4 legjobb csapatba nem merném most betenni, mondjuk Flick-el már egész jók, de a Liverpool, Man City, PSG, Real előrébb tart szerintem.

2020. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mi a helyzet a Valenciával mert mondjuk egy Chelsea 2-2 azért nem játszott szerepet de viszont van egy jó igazolt játékosuk holland származású egyébként így már értem miért verte nyélbe magát Ajax. Sőt ez a Lipcse Mönchengladbach hát grat az EL ligából való kieséshez az egyiknek Istanbul Basekshir egy Mainz hazaiban 5-1 ? WTF Mainz-Bayern 1-3 akkor itt hol van És mondok valamit tippmixen nyertem volna 380.000 et azzál a meccsel ha a hülyegyerek 20 éves fejjel nem megy be kezezni 16 son belülre Neuhaus
2020. febr. 2. 21:54
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja és mondhatom a tippmixem is elrontotta egy Mönchengladbach meccsel:

Salzburg-Liverpool 2

Manchester-Asztana 1

Inter-Barcelona 2

Leverkusen-Juvemtus 2

Borrusia Dortmund -Slavia Praha 1

Eredmények:

Manchester City -Zagreb 1

Westham Arsenal 1-3 Kevesebb mint 4,5


Mönchengladbach-Istanbul Bashektir 1

Real Madrid-Brugge 1

Wolverhampton-Besiktas 1

Eredmények sztem tudjátok így mi a () kell a Mönchengladbachnak,ami azért nem egy sztárszériákból álló csapat egy fiatal blökivel kiállítani a kezdőt,amikor tudjuk hogy liheg a bele már az ilyeneknek az első 45 perc után valaki ezt magyarázza meg miért kell betenni miert nem lehet 65.percbe felhozni amikor már Timo Werner eljutott a kapu szájáig és rugott kettőt ! De hát nem a nálam 8 évvel fiatalabbat kell futkoztatni hogy szedje össze a labdákat na ez nagy hiba mert az ilyen nem képes labdát tartani egy krízis helyzetben

2020. febr. 2. 22:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Különben mi lenne ha nem lenne a kezdőben Neuhaus és betennének valaki mást mert erre a gyerekre szetintem rohadtul nincs szüksége a Mönchenhladbachnak a Német válogatottban sem fogom elképzelni a jövőjét. Mi lenne ha nem rajna szériából válogatna emberek az ilyesfajta csapat hanem az eredeti szász származású északiakból képezne ki maguknak pár embert a támadósorba mint pl A Dortmundba igazolt Volland
2020. febr. 2. 22:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze mert Timo Werner úgymond nem érdekli válogatott voltam kerestem a milliókat hol érdekel engem egy Istanbul ahhh hogy ne a klub meg elesett a milliós bevételektől hát egyenek egy nagy ürüléket a tányéron persze 1-0 ra vezetnek Timo Wernel csinálnak egy kapufát után 16aon belül kezezik a gyerek én az ilyenek nem labdát osztanék b+ hanem labda helyett kézigránátot vágnák a kezébe.
2020. febr. 2. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!