Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek jó választás egy...

Szerintetek jó választás egy 12 éves kislánynak a golf mint sport?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni érveket illetve ellenérveket! Köszönöm!
2020. febr. 16. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyerektől függ, meg a pénztárcádtól.
2020. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy egészítem ki a kérdést, hogy miért érdemes választani a golfot mint sport a gyermeknek, illetve miért nem annyira jó választás. (Anyagiak, illetve a gyermek érdeklődése most zárójeles)
2020. febr. 16. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát fizikailag nem túl megterhelő
2020. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Semmi racionális magyarázatot nem látok arra hogy valaki a golfot válassz a 12 éves kislányának sportnak.


Ez egy tipikus nagypapa sport...

2020. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerek érdeklődése zárójeles?? Pont az a legfontosabb! Ha érdekli és örömmel csinálja, jó választás! De ha csak a szülők erőltetik rá... előbb utóbb lázadni fog ellene :)
2020. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért zárójeles, mert nem az én gyerkőcöm, de családon belül van. ( tehát az én véleményem a legutolsó és nem is az én reszortom Meg mondani Mit csináljon) . Csak egy 12 évesnek en teljesen más jellegű sportot tudok elképzeleni. Mondjuk ami tényleg sport! SoHa nem golfoztam de nem tűnik valami mindent atmozgato sportnak. Csak kíváncsi vagyok hogy én gondolom rosszul vagy van benne valami... előtte gimnasztikazott, ami számomra milliókat jobbnak tűnt (szerette is)
2020. febr. 16. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugdíjjas sport, de ettől függetlenül lehet űzni kikapcsolódásként, mondjuk melléksportként. Mellé biztos választanék vele együtt valami szaladgálós, intenzívebb sportot ami érdekli. Tánc, szinkronúszás, lovaglás, futás, torna stb.
2020. febr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!