Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizzak vagy ne? 17/L

Focizzak vagy ne? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nagyon sokat sportolok, nagyon is szeretek sportolni, szinte bármit. A foci már kiskorom óta része az életemnek, bár soha nem jártam edzésre. Jelenleg karatézom kb. 1 éve, de megint előjött az hogy fociznom kellene. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak azaz egy probléma, hogy jövőre érettségizem és nem járhatok mind a kettőre. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kezdjem-e el, vagy maradjak a karaténál? Az apukám azt mondta, hogy ha akarom akkor most kell elkezdenem, mert jövőre már késő lesz... :\ Tanácstalan vagyok! Ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem segitsen!

Eddig mindenki tehetségesnek vélt, aki eddig látott focizni!

Köszi a segítséget! :)

PS: Légyszíves értelmes válaszokat írjatok! :)



2014. júl. 14. 00:57
 1/7 anonim válasza:
Minek tőlünk kérdezed?? Te életed, döntsd már el.!
2014. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy retardált módjára válaszoltál a kérdésemre. Bár ha figyelmesebben elolvastad volna, olyanoknak irányul főleg a kérdés, akik voltak már hasonló szituációban!
2014. júl. 14. 01:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz focizni, akkor mindenképpen vágj bele. Bár azt nem írtad, milyen szinten szeretnél játszani, egy kisebb csapatban, vagy esetleg egy nagyobb egyesületnél. Természetesen minél nagyobb klubhoz mész, annál nagyobb hátrányban leszel azokhoz képest, akik már kiskoruk óta a focinak élnek. De ha szorgalmas vagy, és valóban tehetséges, akkor ledolgozhatod a lemaradásod :).
2014. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A PMFC-hez szeretnék menni. :)
2014. júl. 14. 01:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy nekem nem volt ilyen problémám, én 12 éves korom óta nagyban űzöm a küzdősportokat, persze mikor kicsi voltam csak szórakozásnak fogtam fel, de most nagyon benne vagyok, életcélok, karrier... egyéb ilyenek :) ezzel azt akarom elmondani, hogy apudnak már most igaza van, ugyanis már most késő.. nem tudom milyen szinteken akarod űzni, de a nagyobb focisták már egészen kiskoruk óta küldik az ipart ( és most nem a b*zi fiú focistákról beszélek akik sírnak mint a lányok, bár ez saját véleménye m :D ) tehát nem akarlak elkeseríteni, de hogyha nagy szinteken szeretnél játszani, akkor már vagy felejtős vagy pedig brutálisan kemény edzések, még keményebb külön futó edzések, akkor csak arra kell koncentrálnod... hogyha hobbiként gondolsz rá, akkor simán belekezdhetsz, de én jobban javaslom, hogyha csak hobbiként tekintenél a focira, akkor maradj a karate mellett, mert az a későbbiekben nagyon sokszor a hasznodra is válhat :)
2014. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :) Hobbiként szeretnék focizni is, karatezni is hobbiként karatezom (heti 3 edzés). Én is szeretem a karatét, de valahogy a foci mindig bennem volt, csak anyum miatt soha nem engedtem kibontakoztatni ezt az énemet... Karatezni speciel miatta (is) járok. Ő 8 évig járt és nagyon szerette.

De úgy gondolom hogyha nem adok magamnak egy lehetőséget a foci terén, akkor egész életemben bánni fogom. Azonban a karatéhoz bármikor visszamehetek! :)

2014. júl. 14. 01:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el focizni, aztán meglátod. Az érettségi amúgy sem nagy cucc, ne gondold , hogy végzősként a délutánjaid és az estéid végig tanulásra mennek el. Talán a túledzettségre kell figyelni.
2014. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!