Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tapasztalatok alapján melyik...

Tapasztalatok alapján melyik a legjobb, legmegbízhatóbb fizetős tippadó sportfogadási oldal / személy?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni sportfogadni.

Ki a legjobb ingyenes és fizetős tippadó ? Esetleg ismertek ilyet személyesen ?

Átlag egy hónapban a tőkére hány % profitot lehet elérni ?

Nembaj, ha fizetni kell a tippért csak hosszútávon biztos legyen.

Köszönöm a válaszokat !



2020. febr. 22. 18:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nyilván olyan oldal nincs ami biztosan nyerő tippekkel tud szolgálni...:) már a fentiek leírták aki valami bennfentes infóknak hála biztos tippekkel rendelkezik nem fogja megosztani veled, meg pénzért sem, hanem megteszi ő maga jó nagy téttel. :D. Azonban még így is vannak egész jónak mondható tippster oldalak. Ahol igen több éves tapasztalattal rendelkező Sportfogadok adjak a tippeket. Nyilván vannak köztük vesztes tippek is. Mert mindig nem lehet nyerni. Az élet semelyik területen sem, így a fogadásban sem. De egy okos,jól átgondolt és fegyelmezett taktikával lehetsz nyereséges hosszú távon, bárki bármit mond!! Én például nemrég a Tudatos Sportfogadó nevű oldalt kezdtem el követni a közösségi médiákban. Nem rossz.
2021. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Megértem aki negatív véleménnyel van a feltett kérdésre, ugyanakkor ne menjünk el a tények mellett. Van pár tippadó oldal, ami megbízható. De előtte szögezzük le, folyamatos nyerés nincsen ! Még olyan sincs, hogy 10-ből csak kettő veszít. Ez egy igazi hullámvasút. De a megfelelő tippadókkal és hosszú távra nézve van nyereséges tippadó (legalább egy év távlatát nézve). Ha a statisztikák valósak (itt csal a legtöbb oldal), akkor sok mindent láthat az ember, tippszámot, átlag odds, tipp gyakoriság, nyert/vesztett tippszám, ROI, stb. Én eddig egy ilyen oldalt találtam, amit használok is és nyerő összességében (10 hónapból 7 nyerő volt és összességében nyerő). Eddig ! A jövőt meg nem látjuk. Főleg a sportfogadásban. De egyébként a tőzsdén sem. Szóval sok tippadó van a logibeten, arra iratkozol fel amelyikre csak szeretnél, kell idő míg kiigazodik az ember és méretre szabja magára az oldalt, de szerintem ez egy jó választás.

Ha tudtok még ilyen megbízható oldalt, ne tartsátok magatokban. :)

2022. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!