Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék gyakorolni és...

Szeretnék gyakorolni és "edzeni" a csapatomat focibajnokságokra de nem tudom hogy csináljam. Ha van esetleg itt edző vagy valaki aki ért hozzá, mit ajánlotok? Bővebben lent! ↓ 19/F

Figyelt kérdés

Egy nagyfaluban élünk, összetartó baráti társaság akik imádják a labdarúgást, 4+1/5+1-es bajnokságokra szoktunk járni, 15en vagyunk a csapatban és én vagyok a csapatkapitány. 4en játszottunk is profi szinten, de már mind abbahagytuk. 16-24 évesek vagyunk.

Kb 6 bajnokságra megyünk el évente de elég komolytalan ellenfeleknek számítunk, kb 2x kerülünk top 3ba ebből a 6 versenyből. Viszont úgy érzem hogy sokkal több is kihozható lenne a csapatból + a szerencse se nekünk szokott kedvezni. Heti kb 2x szoktunk lejárni a pályára, de ilyenkor nem rendesen edzeni csak játszani, jól érezni magunkat.

Viszont már többen jelezték a csapatból nekem és a másik csk-nak(24), hogy nem bánnák ha nem játék lenne, hanem edzést tartanánk. Ennek örültünk és bele is mentünk, de fogalmunk nem volt hogy mit kellene csinálni (amúgy ha mondunk valamit akkor azt meg is csinálják, nem lazáskodnak), ráadásul most itt van a koronavírus is így nem tudunk lejárni se.

Ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy elsősorban otthon egyedül vagy ketten(tesóval) mit gyakoroljunk? És mit késöbb mikor már újra letudunk menni a pályára? Vagy tudtok esetleg egy jó oktató oldalt/videósorozatot?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 17. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés? Ha igen írj rám és megbeszéljük. Lehet tudok segíteni!
2020. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!