Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futball szerető emberek,...

Futball szerető emberek, tudtok ilyen honlapról? (lent)

Figyelt kérdés
Ha valaki tud olyan sportoldalt, ahol a francia La Ligue1 és 2 valamint a belga bajnokságról hetente tudok olvasni az küldjön már linket legyen szíves! Olyan francia ill. belga lap kellene, ahol meccs előtt összeállítások,sérültek stb fel van tüntetve, valamint a meccsek végén összegzések vannak:Gól, sárga, piros etc. Mint nálunk az NSO-n (nemetisport.hu) az NB1. Köszi előre is az esetleges segítséget! :)
2010. júl. 27. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
És az mindegy hogy milyen nyelvű?
2010. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A zelőző válaszoló is én vagyok...na, a francia bajnokságrol francia weboldal:

[link]

2010. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Mindegy milyen nyelvű! Franciául és angolul is tudok szerencsére! Csak értelmes honlapot nem találok :S A L'Équipe annyira nem jön be nekem...pedig ha valaminek annak jónak kellene lennie :)

Ha bárhol találsz valami jó oldalt akkor linkeld be légy szi',jó? :)

Köszi még egyszer ;)

2010. júl. 27. 13:13
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez az oldal tetszik :) Remélem a meccsek előtt időben felteszik a várható kezdőket, és a meccs végén remélem lesz egy "összefoglaló" (gólszerző, sárga lap, piros lap stb.) ! Mert akkor ez lesz a nyerő oldal :)


Ilyen kellene még a belga bajnoksághoz is!!! :)


KÖSZI a segítséget!!!!

2010. júl. 27. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok,itt van egy a belga bajnoksághoz is,franciául:

[link]

2010. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. júl. 28. 15:38
 7/8 anonim válasza:

én most nem ő vagyoki!

eredmenyek.com

magyar oldal, egy csomó bajnöokság rajta van,

a francia 1.osztály, francia kupa RÉSZLETES eredményei, a csapatok összeállításai, még a fogadóirodáők oddsai is,

ill. belga 1. osztály, belga 2. osztály, francia 2. osztály, francia 3. osztály, belga kupa csak simán részletes eredményekkel

2010. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, de nekem hétközi hírek is kellenek! De az első két link tökéletes :)

Azért köszi ;)

2010. júl. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!