Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FIÚKK! (vagy forma1-et szerető...

FIÚKK! (vagy forma1-et szerető lányok! ) Hogyan kell időrendi sorrendbe állítani ezt a 6 mondatot? MICHAEL SCHUMACHER-rel kapcsolatos feladat.

Figyelt kérdés

a.) Sportszerűtlensége miatt kizárják és elveszíti minden pontját.

b.) 1994-baleset-Damon Hill

c.) MÁr az első évben győz (ferrari) - Barcelona

d.) Sumi befejezi a szezont .. A ferrarinak ez jelenti a legnagyobb szezont már 13 éve

e.) 1997 Jacques Villeneuve-

f.) Jerez (Spanyolország) -utolsó verseny - megelőzi Jacques Villeneuve


(bocs hogy ilyen pontatlanul irom de ez egy német feladat én már leforditottam már csak helyes sorrendbe kell tenni amit nem tudok!!!!!)

ha valaki tudja irja le légyszii..


2010. ápr. 8. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

c-b-e=a-f-d

az e és az f ugyanaz, mert egy versenyen történt, ugyanabban az évben. vagy pontosabban kell lefordítanod a szöveget.

milyen versenyre készülsz? mert nekem is van egy németversenyem, és ott is van egy Schumis feladat...

14/L

2010. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
spiel und gewinn -.-
2010. ápr. 8. 19:39
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem is irtam hogy versenyre lesz :D honnan vetted? na és te?
2010. ápr. 8. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:

bocsi, ezt csak így kikövetkeztettem.

énis ugyanerre a versenyre jelentkeztem:)

ezek szerint nekem is lesz ilyen feladatom.:)

2010. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogyhogy te még nem kezdted el? nekem holnapra lekell adnom -.- és még seholse tartok:P
2010. ápr. 8. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
háttt... nekem nem volt suli ezen a héten és nem csináltam még semmit belőle. lassan el kéne kezdeni:)
2010. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!